Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

МАЙСТЕРНЯ JAGUAR HERITAGE

skip.tertiary.navigation

МАЙСТЕРНЯ JAGUAR HERITAGE

Jaguar прагне забезпечити фахове технічне обслуговування всіх класичних автомобілів. Нова майстерня Jaguar Heritage Workshop — це визнаний затверджений сервісний центр (Approved Service Centre), який надає послуги з перевірки стану, технічного обслуговування, ремонту, оновлення та поради щодо вдосконалення всіх класичних моделей, які були створені нами будь-коли і витримали випробування часом.

ХТО ЗМОЖЕ ВДОСКОНАЛИТИ ВАШ JAGUAR КРАЩЕ, НІЖ КОМПАНІЯ JAGUAR?

Майстерня Jaguar Heritage знаходиться на території історичного заводу Browns Lane в місті Ковентрі у Великобританії. Вона розташована менш ніж за сто метрів від місця створення оригінальних автомобілів у 1963 році. Першочерговим завданням працівників майстерні було створення нового Lightweight E-type — першої відновленої моделі з колекції Jaguar Heritage.

Інформація про загальне гарантійне сервісне обслуговування, яке забезпечується майстернею Heritage Workshop, вноситься у сервісну книжку Jaguar, яка надається власнику автомобіля разом з документом з високоякісними фотографіями. Крім того, у книжку також може ставитись штамп про проведення певної процедури. Всі роботи виконуються фаховими інженерами Jaguar, забезпечуючи якість повністю затверджених сервісних послуг Jaguar — гарантований захист ваших інвестицій у автомобіль. Навіть очищення здійснюється експертом. 

Можливості Heritage Workshop сягають далеко за межі звичайного обслуговування. Здатні створити абсолютно новий Lightweight E-type з чистого аркуша, фахівці майстерні пропонують індивідуальні послуги, такі як загальне гарантійне технічне обслуговування, ремонт та оновлення будь-якого автомобіля Jaguar.

Фахівці майстерні Jaguar Heritage заберуть (та доставлять) автомобілі для технічного обслуговування, ремонту та оновлення з будь?якого місця Великобританії або, у разі знаходження клієнтів за кордоном, з будь-якого порту чи аеропорту Великобританії.

Фахові інженери Heritage Workshop завжди готові допомогти зберегти та оновити класичні автомобілі Jaguar з усього світу.

Для отримання додаткової інформації
телефонуйте за номером 0203 601 1255 або надішліть електронного листа на адресу  heritage@jaguar.com