Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

ЗІРКОВЕ ПІДНЕСЕННЯ DUA LIPA

“Ніколи не сподівайся на план Б“– саме такого принципу дотримувалась Dua Lipa, щоб досягти успіху шоу-бізнесі. Єдиний план і єдине бачення довели свою актуальність.

bg-modelDisplay

Хіти номер 1 у світових музичних чартах, жодного вільного місця в рамках концертних турів, найвищі рейтинги за завантаження хітів, Dua Lipa сьогодні – найбажаніша та найвідоміша у світі молода виконавиця. Кліп на пісню “`New Rules” б’є рекорди на YouTube із більш ніж 1.3 мільярдами переглядів, виступ перед 85 мільйонами глядачів на фіналі Ліги Чемпіонів UEFA, більше ніж 2.8 мільйонів проданих альбомів 32 мільйони сингли по всьому світу. Її хрипкий, харизматичний вокал, її завзятість, сила волі, її амбіції та винятковий стиль виділяють її серед інших та роблять дійсно унікальною.

Dua Lipa народилась в Лондоні у сім’ї етнічних албанців, вихідців із Косово. До 11 років навчалась у Академії прикладних мистецтв Sylvia Young Theatre School, коли разом із батьками повернулась до Косово. У 15 років, натхненна свої вчителем, Dua Lipa переконує своїх батьків відпустити її до Лондону, аби продовжити навчання та розпочати кар’єру співачки та музиканта. Вона записує пісні та кавери, та розміщує їх на сторінках у соціальних мережах, саме так її талан помітила команда Lana Del Rey, та підписали із нею контракт.

Dua Lipa одразу записала свій дебютний альбом із такими відомими хітами “New Love”, “Be the One”, які потрапили у десятки європейських чартів. У 2016 році вона була номінована  на включення до престижного списку BBC Sound. У той же рік виходять такі хіти “Hotter Than Hell”, “Blow Your Mind (Mwah)”. У 2017 році, одразу 3 її хіти потрапили до чарту UK Top 15: “Be the One,” “Scared to Be Lonely” та “No Lie”, а новий сингл “New Rules” став хітом №1 у Великобританії та декількох країнах Європи, та встановив рекорд у США, де трек пробув у чарті Top 40 Chart 42 тижні, 5 із яких на першому місці.