Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ

bg-modelDisplay

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ

ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ

У Jaguar, ми прагнемо створити електричні автомобілі, що дарують неймовірні відчуття від водіння. Завдяки участі нашої гоночної команди у чемпіонаті Формули E, ми прискорено розвиваємо технології наших електричних автомобілів, та готуємось до представлення запаморочливого діапазону електрокарів, першим серед яких є I-PACE.

НОВИЙ I-PACE

I-PACE є блискучим результатом нашого першого виробництва автомобіля, що живиться від електричної батареї. Це повнопривідний 5-ти місний автомобіль, потужністю 400 К.С, та запасом ходу понад 500 км *. Він розганяється до 100 км/год всього за 4 секунди, і заряджається до 80% заряду за 90 хвилин з допомогою швидко-зарядного пристрою DC потужнісю 50 кВт.

*New European Driving Cycle - європейська методика оцінки витрати пального

Усі дані щодо потужності, розгону, швидкості, запасу ходу та заряджання є попередніми даними виробника на момент публікації цього матеріалу. Транспортні засоби буде випробувано та сертифіковано до початку серійного виробництва. офіційні дані щодо технічних характеристик будуть, доступні до замовлення .

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО I-PACE

ГОНКА ІННОВАЦІЙ

Для того, щоб розробити максимально продуктивне наступне покоління дорожніх електрокарів, Jaguar бере участь в чемпіонаті Формули Е. Це дає змогу, в реальному житті, випробовувати і вдосконалювати технології електричних автомобілів.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО JAGUAR RACING

КОНЦЕПТ-КАР I-PACE: ІЗ ПЕРЕГОНІВ НА ДОРОГИ

Приголомшливий дизайн та захоплююча динаміка. Дослідіть, як знання з нашого досвіду у Формулі E використано у цілком електричному дорожному концепт-карі I-PACE.

ДЕТАЛЬНІШЕ