Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

НОВИЙ ПОВНОПРИВІДНИЙ JAGUAR F-TYPE R ПОКЛИКАНО СПРИЯТИ ВСТАНОВЛЕННЮ НОВОГО РЕКОРДУ BLOODHOUND SSC
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2014-11-06T16:59:48+02:00
06 листопада 2014

НОВИЙ ПОВНОПРИВІДНИЙ JAGUAR F-TYPE R ПОКЛИКАНО СПРИЯТИ ВСТАНОВЛЕННЮ НОВОГО РЕКОРДУ BLOODHOUND SSC

  • Jaguar оголошує про партнерство із провідною британською командою World Land Speed Record, яка встановлює рекорд швидкості на суші
  • Bloodhound SSC намагатиметься встановити світовий рекорд швидкості у 2016 році - мета 1 000 миль/год (1 609 км/год)
  • Повний привід – одне із удосконалень для модельного ряду Jaguar F-TYPE – нова лінійка F-TYPE дебютує на Автосалоні у Лос-Анджелесі 19 листопада 2014 року
  • Повнопривідний F-TYPE R приймає участь у випробуванні зв'язку в пустелі Хакскен Пен (Hakskeen Pan) у Північному Кейп, Південна Африка
  • Перегляньте як поводиться повнопривідний F-TYPE R Coupé: www.youtube.com/user/JaguarCarsLimited

 

Сьогодні новий повнопривідний Jaguar F-TYPE R Coupé впевнився, що програма Bloodhound SSC World Land Speed Record дісталася важливого етапу високошвидкісних тестувань.

 

Тест поклав початок важливого партнерства між Jaguar та проектом Bloodhound, мета якого встановити новий рекорд швидкості понад 1 000 миль/год (1 609 км/год), а також стати натхненням для нового покоління інженерів та науковців, для яких власне започатковано проект. Рекорд швидкості на сьогодні складає 763,035 миль/год (1 228 км/год), який було встановлено Енді Гріном на автомобілі Thrust SSC у 1997 році. Енді буде за кермом надзвукового автомобіля Bloodhound.

На доволі м’якій поверхні пустелі Хакскен Пен (Hakskeen Pan) у Північному Кейп, Південна Африка, завдяки стійкості та динаміці, повнопривідний F-TYPE R Coupé досягає показника в 60 миль/год (100 км/год) лише за 3.9 секунди при обмежувачі швидкості в 186 миль/год (299 км/год) – показник, який сприятиме успішним випробуванням команди Bloodhound SSC.

 

Ян Хобан, Директор лінійки автомобілів Jaguar, говорить: “Під час виробництва повнопривідного F-TYPE нашою метою було надати автомобілю залученої керованості заднього приводу, який характерний та важливий для спортивних Jaguar, а також додати їм динаміки. В результаті ми отримали контрольований та надзвичайно швидкий автомобіль для керування за будь-яких погодних та дорожніх умов.”

 

За кермом повнопривідного F-TYPE R Coupé перебував директор проекту Bloodhound та колишній володар титулу World Land Speed Record, Річард Нобл, який прокоментував: Ми надзвичайно раді оголосити Jaguar генеральним партнером проекту Bloodhound. Це ідеальна пара – Jaguar надзвичайно потужний у впровадженні інновацій та володіє прогресивними технологіями керування, знаннями та рекордами на гоночних трасах, все це робить його ідеальним партнером. Разом ми створили неперевершену внутрішню синергію, яка є важливою для нашої співпраці. Ми з гордістю носимо символіку Jaguar на борту Bloodhound SSC.”

 

Оснащений таким самим радіо-спорядженням, що і реактивний літак та Bloodhound SSC із ракетним двигуном, F-TYPE їхав майже на рівній із реактивним літаком швидкості, яка сягала 500 миль/год (805 км/год) та літак пролітав лише в 50 футах (15 м) над землею. Загальна швидкість в 700 миль/год (1 126,5 км/год) стала свідченням успішного тестування зв’язку між командою, яка розміститься на землі, та Енді Гріном у авто Bloodhound SSC, який вже через 12 місяців підкорюватиме пустелю.

 

Повний привід стане одним із удосконалень продуктивності лінійки Jaguar F-TYPE, кількість комплектацій якого зросте від 6 до 14 у 2015 році – авто дебютують на Автосалоні у Лос-Анджелесі 19 листопада 2014 року. 

Прес-конференція Jaguar Land Rover розпочнеться о 14:40 PST (22:40 GMT), де буде присутній Енді Грін, який підтвердить співпрацю Jaguar та проекту Bloodhound.