Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

ВІДКРИВАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА НОВИЙ JAGUAR F-TYPE SVR: ВСЕПОГОДНИЙ СУПЕРКАР, ЗДАТНИЙ РОЗВИНУТИ ШВИДКІСТЬ ДО 200 МИЛЬ/ГОД
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-10-16T16:36:29+03:00
29 лютого 2016

ВІДКРИВАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА НОВИЙ JAGUAR F-TYPE SVR: ВСЕПОГОДНИЙ СУПЕРКАР, ЗДАТНИЙ РОЗВИНУТИ ШВИДКІСТЬ ДО 200 МИЛЬ/ГОД

 

 • F-TYPE SVR — це перший Jaguar SVR та найшвидший в історії F-TYPE.
 • Розроблений особливим підрозділом Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations, щоб бути легшим, спритнішим, швидшим та більш потужним, залишаючись при цьому легким у керуванні та придатним для щоденного використання.
 • Клієнти можуть обрати комплектацію та замовити свій F-TYPE SVR прямо зараз, до світової прем'єри на Женевському автосалоні.
 • На сьогоднішній день стартові ціни складають 110 000 фунтів стерлінгів за автомобіль з кузовом купе (Coup?) та 115 485 фунтів стерлінгів за автомобіль типу «кабріолет» (Convertible).
 • Двигун V8 об'ємом 5,0 літрів з компресором наддуву, 575 к. с., 700 Н·м.
 • Для розгону від 0 до 60 миль/год необхідно лише 3,5 секунди, а максимальна швидкість автомобіля з кузовом купе (Coup?) складає 200 миль/год.
 • Вдосконалена аеродинаміка переднього бампера та спліттера, пласке днище, активне заднє антикрило, виготовлене з вуглепластику, та задній дифузор знижують підйомну силу та аеродинамічний опір.
 • Оновлене шасі відрізняється новими амортизаторами та стабілізаторами поперечної стійкості, більш широкими шинами, легкими 20-дюймовими кованими колісними дисками, та новими більш жорсткими цапфами задніх коліс.
 • Виготовлена з нікель-хромового сплаву інконель та титану випускна система створює ще більш цілеспрямований різкий звук та забезпечує економію 16 кг маси.
 • Унікальності додають сидіння SVR з кольоровою схемою Lozenge Quilt, оббиті замшею панель приладів та центральна консоль, кермо SVR та підрульові перемикачі передач з анодованого алюмінію.
 • Індивідуальні налаштування отримали трансмісія Quickshift, електричний підсилювач керма, система Adaptive Dynamics, векторизація крутного моменту, система динамічної стабілізації та система повного привода.
 • Додаткова гальмівна система Carbon Ceramic Matrix (CCM) забезпечує вражаючу стійкість до перегріву та знижує непідресорену масу на 21 кг.
 • Загальна економія маси становить 25 кг у порівнянні з F-TYPE R AWD та може досягати 50 кг, якщо обрати комплектацію з гальмівною системою CCM, дахом та пакетом зовнішніх елементів, виготовлених з вуглеволокна.
 • Доставка замовлених F-TYPE SVR клієнтам розпочнеться влітку 2016 року (дата може відрізнятися в залежності від ринку).

 

ЗВЕДЕНА ІНФОРМАЦІЯ

Новий Jaguar F-TYPE SVR

Новий Jaguar F-TYPE SVR — це перший Jaguar у версії SVR, що був розроблений з метою розкриття всього спортивного потенціалу надлегкої алюмінієвої конструкції автомобілів зі збереженням притаманної їм слухняності та зручності у щоденному використанні. Jaguar F-TYPE SVR — це всепогодний суперкар, що розганяється до 200 миль/год.

Більш потужні, більш легкі, наділені вдосконаленими шасі й трансмісією та активною аеродинамікою, повноприводні F-TYPE SVR Coup? та Convertible за будь-яких обставин вирізняються притаманними суперкару можливостями, а також дарують неймовірні відчуття та задоволення від водіння.

Збільшена до 575 к. с. та 700 Н·м віддача двигуна V8 об'ємом 5,0 літрів з компресором наддуву, дозволяє F-TYPE SVR розганятися від 0 до 60 миль/год всього лише за 3,5 секунди. Максимальна швидкість моделі з кузовом купе (Coup?) складає 200 миль/год, а кабріолета (Convertible) — 195 миль/год.

 

F-TYPE R вже зараз є взірцем для спортивних автомобілів, і саме ця модель стала точкою відліку для розробки F-TYPE SVR. Усе, що стосується потужності та динаміки автомобіля, було ретельно переглянуто, заново розроблено та оптимізовано.

Використовуючи фундаментальні можливості, що були закладені в конструкцію F-TYPE з самого початку, особливий підрозділ Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations створив найшвидший та найпотужніший серійний дорожній автомобіль.

До лінійки F-TYPE Coup? 2017 модельного року увійдуть:

F-TYPE (V6, 340 к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE S (V6, 380 к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE British Design Edition (V6, 380 к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE R (V8, 550 к. с., 5,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом)
F-TYPE SVR (V8, 575 к. с., 5,0 л, Quickshift з повним приводом)

До лінійки F-TYPE Convertible 2017 модельного року увійдуть:

F-TYPE (V6, 340  к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE S (V6, 380 к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE British Design Edition (V6, 380 к. с., 3,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом та механічна КПП з заднім приводом)
F-TYPE R (V8, 550 к. с., 5,0 л, Quickshift з заднім та повним приводом)
F-TYPE SVR (V8, 575 к. с., 5,0 л, Quickshift з повним приводом)

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ, ТРАНСМІСІЯ ТА ШАСІ

F-TYPE SVR — це найшвидший та найпотужніший серійний дорожній автомобіль Jaguar. Однак у ньому все: від калібрування системи повного привода до клапанів у амортизаторах та ширини шин — оптимізовано так, щоб зберегти керованість та придатність цього спортивного автомобіля до щоденного використання

Неперевершена потужність: двигун V8 з компресором наддуву, потужністю 575 к. с.

F-TYPE SVR оснащений розробленим компанією Jaguar 5-літровим двигуном V8 останнього покоління компресором наддуву. Він забезпечує неперевершену потужність та дарує задоволення від водіння. Новий двигун — це видозмінена копія двигуна з попередньої моделі — F-TYPE Project 7 — зі збільшеною потужністю (до 575 к. с.) та крутним моментом (700 Н·м).

Збільшені повітрозабірники у передньому бампері у поєднанні із проміжними охолоджувачами нової конструкції та зміненими отворами вентиляції у кришці капоту забезпечують збільшення потужності системи охолодження та ефективність силової передачі.

Нова полегшена випускна система, виготовлена з нікель-хромового сплаву інконель та титану, витримує більш високі температури, знижує зворотній тиск та забезпечує економію 16 кг маси. У порівнянні з випускною системою F-TYPE R, сплав інконель має вдвічі більшу температурну стійкість, що дозволяє вдвічі зменшити товщину стінок — до 0,6 мм.

Нова система також забезпечує ще більш характерний, цілеспрямований, різкий звук, особливо коли відкриті активні заслінки у задньому глушнику — це відбувається при низьких обертах двигуна та ще більше підкреслює потужний характер F-TYPE SVR. Навіть самі ці заслінки виготовлені з титану, що дозволяє значно зменшити масу всієї системи. Чотири круглі труби вихлопної системи позначені акуратним логотипом SVR.

 

З метою використання максимальної потужності двигуна ми оновили налаштування восьмиступеневої трансмісії Quickshift. Разом з покращеним зчепленням, що забезпечують ширші покришки — 265 мм спереду та 305 мм ззаду (на 10 мм ширші, ніж на F-TYPE R), оптимізована система повного привода, що підключається за вимогою (Intelligent Driveline Dynamics (IDD)), надає F-TYPE SVR неймовірну спритність при старті та миттєву реакцію.

Зміни у алгоритмі IDD та налаштування активного диференціала задньої осі (EAD) забезпечують завжди оптимальний розподіл крутного моменту між осями та між колесами задньої осі. У поєднанні з унікальними налаштуваннями системи динамічної стабілізації (Dynamic Stability Control, DSC) це значно збільшує доступне тягове зусилля автомобіля та робить його більш динамічним — на всіх покриттях та за будь-яких погодних умов — при цьому зберігаючи характерну задньоприводну керованість F-TYPE SVR.

Режим Dynamic дозволить водію, який полюбляє драйв, повністю розкрити потенціал F-TYPE SVR, особливо якщо перевести систему стабілізації у режим TracDSC або повністю її вимкнути. При таких умовах IDD буде працювати в найбільш екстремальному режимі роботи системи повного привода та активного заднього диференціала (EAD), використовуючи можливості зчеплення коліс на повну силу.

Нам вдалося досягти оптимізації потужності та керованості, не збільшуючи витрати палива та рівень викидів CO2. У європейському змішаному їздовому циклі ці показники залишилися незмінними у порівнянні з F-TYPE R — 25 миль/гал та 269 г/км відповідно.

Легкий, жорсткий, точний

Шасі також було модернізовано відповідно до вдосконалень силового агрегату та трансмісії. Усі внесені зміни, призначені для покращення динамічних можливостей SVR та забезпечення неперевершеної жвавості, точності, керованості та зворотного зв'язку шасі, зберігають плавність ходу F-TYPE та притаманну йому зручність у щоденному використанні.

Алюмінієві двоважільні передня та задня підвіски F-TYPE та найсучасніший електричний підсилювач керма (EPAS), дали команді SVO найкращу з можливих точок відліку для розробки динаміки моделі SVR.

Автомобіль у стандартному виконанні на 25 кг легший за повноприводний F-TYPE R; з додатковою гальмівною системою Carbon Ceramic Matrix та дахом з вуглеволокна різниця сягає 50 кг, що покращує керованість автомобіля. Оптимізована аеродинаміка дає додаткові переваги: заднє антикрило зменшує силу, що піднімає автомобіль, як у піднятому, так і в опущеному положенні.

Ці фундаментальні вдосконалення доповнені набором інших змін у обладнанні та програмному забезпеченні, покликаних реалізувати весь потенціал кожної деталі у шасі. Задній стабілізатор поперечної стійкості більш товстий. Характеристики клапанів амортизаторів із змінним опором були переглянуті, а алгоритми керування ними — серце системи Adaptive Dynamics від Jaguar — заново відкалібровані. Загальний ефект проявився у збільшенні комфорту на низький швидкості та керованості на високій.

Цапфи задніх коліс отримали повністю оновлену конструкцію. Деталі складної форми, виготовлені литтям під тиском з алюмінієвого сплаву для зниження маси, забезпечують на 37 % більшу вертикальну та на 41 % більшу поперечну жорсткість і сприяють стабільному контакту шин з дорогою та більш досконалій керованості.

Діаметр переднього стабілізатора поперечної стійкості було трохи зменшено. Разом зі зміненою програмою керування амортизаторами унікальні налаштування векторизації крутного моменту, з якими система більш точно дозує силу гальмування, що прикладається до внутрішніх коліс, дозволяють уникнути недостатньої поворотності навіть під час входження в поворот на високій швидкості.

Стандартною для F-TYPE SVR є гальмівна система Jaguar Super Performance з гальмівними дисками діаметром 380 мм спереду та 376 мм ззаду. За бажанням можна встановити систему Jaguar Carbon Ceramic Matrix (CCM). З ще більшими дисками діаметром 398 мм та 380 мм та 6- та 4-поршневими нерухомими супортами, ця система забезпечує видатну гальмівну потужність та виняткову стійкість до перегріву. Функція попереднього наповнення гальмівної системи сприяє стабільності зворотного зв'язку від гальмівної педалі під час кожної зупинки.

Більш широкі, спеціально розроблені шини, розмірності 265/35/ZR20 та 305/30/ZR20, пропонують надзвичайний рівень зчеплення без втрати плавності ходу та точності керування. Ковані алюмінієві колісні диски шириною 9 та 11 дюймів дозволяють зекономити до 13,8 кг маси автомобіля, а конструкція з відкритими спицями також покращує охолодження гальм. Ексклюзивно для F-TYPE SVR виробник пропонує колісні диски Coriolis кольору Satin Technical Grey або Gloss Black, а для моделей з гальмівною системою CCM — диски Maelstrom з оздобленням кольору Satin Black.

Електричний підсилювач рульового керування F-TYPE сам по собі є взірцем ідеального відчуття керма, особливо при проходженні поворотів. Додаткове вдосконалення його програмного забезпечення надало системі ще більш чіткого зворотного зв'язку, що у поєднанні зі збільшеною жорсткістю задніх цапф, новими колесами, шинами та покращеними характеристиками амортизаторів дозволяє впевнено керувати F-TYPE SVR на високих швидкостях.

АЕРОДИНАМІКА

Знижений аеродинамічний опір та підйомна сила сприяють вдосконаленню динаміки та потужності,а також підкреслюють відзначений нагородами дизайн F-TYPE

Вкладені в розробку шасі зусилля були доповнені роботою над аеродинамікою F-TYPE SVR. Враховуючи суперечливі завдання, пов'язані зі зменшенням одночасно аеродинамічного опору та підйомної сили, що стояли перед командою SVO, був створений повний набір рішень, які працюють разом для покращення динаміки, стабільності, потужності та ефективності.

Для зменшення опору передній бампер був розширений в сторони, щоб приховати колеса, наскільки це можливо. Завдяки цьому потік повітря залишається щільно притиснутим до боків автомобіля, що знижує опір.

Нижня частина переднього бампера та піддон також сприяють зниженню опору та охолодженню моторного відсіку. Нова конструкція вентиляційних отворів у кришці капоту у вигляді жалюзі використовує потік повітря зверху капоту для витягування гарячого повітря з моторного відсіку.

Отвори у підкрилках допомагають повітрю під високим тиском виходити через отвори у крилах, знижуючи підйомну силу, що діє на передню вісь.

Піддон під задньою підвіскою прискорює потік повітря, знижуючи тиск та, відповідно, підйомну силу. Задній дифузор також допомагає вдосконалити аеродинаміку. Впровадження цієї функції стало можливим виключно завдяки полегшеній конструкції вихлопної системи з титану та сплаву інконель. Використання двох окремих задніх глушників замість одного, розташованого поперечно, дозволило акуратно вписати між ними дифузор.

Але найбільш ефективним рішенням, розробленим для F-TYPE SVR, стало активне заднє антикрило. Його оптимізована конструкція є більш ефективною з точки зору аеродинаміки як у піднятому, так і в опущеному положенні.

У режимі водіння Normal крило піднімається, коли автомобіль досягає швидкості 60–70 миль/год, залежно від типу кузову — кабріолет (Convertible) або купе (Coup?). Крило також піднімається автоматично, коли водій обирає режим Dynamic. У піднятому положенні крило разом з іншими аеродинамічними рішеннями знижує коефіцієнт аеродинамічного спротиву на 2,5 %, а підйомну силу на 15 %, у порівнянні з F-TYPE R із піднятим спойлером. Коли антикрило SVR опущене, коефіцієнт аеродинамічного спротиву та підйомна сила зменшуються відповідно на 7,5 % та 45 %.

Дизайнерські рішення в екстер'єрі, що доповнюють карбонове антикрило, включають дах з вуглеволокна та комплект карбонового оздоблення, що складається з нижньої частини переднього бампера, жалюзі на капоті, оздоблення вентиляційних отворів на крилах та накладках зовнішніх дзеркал.

Інтер'єр

Унікальний інтер'єр характеризується дбайливим опрацюванням деталей та інформаційно-розважальною системою із підтримкою останніх технології персональної комунікації, що робить F-TYPE SVR ще більш бажаним.

Надзвичайна потужність F-TYPE SVR досягнута не за рахунок комфорту. Салон приваблює зручними спортивними сидіннями, які мають 14 положень та оздоблені шкірою Jet з виразним малюнком Lozenge Quilt, контрастною стрічкою та мікрорельєфом, та підголівниками з тисненим логотипом SVR. Клієнти також можуть обрати шкіряну оббивку червоного або коричневого кольору Siena Tan.

Кермо SVR, оздоблене шкірою Jet або комбінацією зі шкіри Jet та замші, відрізняється чорними спицями та контрастним швом, що може бути виконаним у чотирьох різних кольорах. Унікальні анодовані підрульові перемикачі передач збільшені порівняно з іншими моделями F-TYPE, щоб зробити перемикання передач ще більш інстинктивним.

Орієнтований на водія інтер'єр, виконаний по схемі «один-плюс-один», доповнюється замшевим оздобленням панелі приладів та центральної консолі.

Інформаційно-розважальні системи InControl Touch та InControl Touch Plus оснащені восьмидюймовими сенсорними екранами та аудіосистемами Meridian потужністю 380 Вт та 770 Вт відповідно, мають інтуїтивний інтерфейс користувача та чітку, зрозумілу графіку 3D-карт. 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ                           

 

F-TYPE SVR Coupe

F-TYPE SVR Convertible

ДВИГУН ТА ТРАНСМІСІЯ

 

Об'єм двигуна, см3

5000

Циліндри

V8 З КОМПРЕСОРОМ НАДДУВУ

Клапанів на циліндр

4; DOHC

Діаметр циліндру / хід поршня (мм)

92,5/93,0

Коефіцієнт стискання

9,5:1

Впорскування палива

пряме впорскування під тиском 150 бар

Потужність, к. с. (кВт)

575 (423) при 6500 об/хв

Крутний момент, Н·м (фунт-фут)

700 (516) при 3500–5000 об/хв

Трансмісія

8-ступенева автоматична Quickshift

Передаточне число (:1)

 

1-а

4,714

2-а

3,143

3-я

2,106

4-а

1,667

5-а

1,285

6-а

1,000

7-а

0,839

8-а

0,667

Задня

3,317

Передаточне відношення головної передачі

2,56

ШАСІ

 

Передня підвіска

Незалежна двоважільна

Задня підвіска

Незалежна двоважільна

Передні гальма

Двопоршневий рухомий супорт 380 мм з вентильованими дисками

Задні гальма

Однопоршневий рухомий супорт 376 мм з вентильованими дисками

Передні покришки

265/35/ZR20 Pirelli P Zero

Задні покришки

305/30/ZR20 Pirelli P Zero

Рульове керування

Рейкова передача; електромеханічне

РОЗМІРИ

 

 

Довжина, мм

4475

4475

Ширина з/без дзеркал, мм

2042/1923

2042/1923

Висота, мм

1311

1308

Колісна база, мм

2622

2622

Колія передніх/задніх коліс

1585/1611

1585/1611

Маса, кг

Від 1705

Від 1720

Об'єм багажного відділення, літрів

310/408 (з роздільною вставкою/без роздільної вставки

206,7

Місткість паливного бака (корисна), л:

70

70

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ТА ЕКОНОМІЯ ПАЛИВА

 

 

0–60 миль/год, с

3,5

3,5

0–100 км/год, с

3,7

3,7

Максимальна швидкість, миль/год (км/год)

200 (322)

195 (314)

Витрата палива, миль/гал (л/100 км)
EU, комбінований

25,0 (11,3)

25,0 (11,3)

Викиди CO2, г/км
EU, комбінований

269

269

Дані виробника; інформація правильна на момент подання до друку.