Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR F-TYPE SVR БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНО НА МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ В ЖЕНЕВІ 2016
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2016-02-03T14:33:34+02:00
02 лютого 2016

АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR F-TYPE SVR БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНО НА МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ В ЖЕНЕВІ 2016

Абсолютно новий Jaguar F-TYPE SVR буде представлено на Міжнародному автосалоні в Женеві. Старт продажів заплановано на літо 2016 року.

Абсолютно новий Jaguar F-TYPE SVR, максимальна швидкість якого досягає 322 км/год, перший Jaguar з шильдом SVR.  Ця модель повністю розкриває потенціал двухмісного алюмінієвого спорткару, в той же час залишається надзвичайно комфортною для щоденних подорожей.

Легший, швидший та більш потужний, новий F-TYPE SVR представляє нові стандарти динаміки та залучення водія у процес керування, зберігаючи при цьому комфорт та спортивний характер, властивий всім моделям Jaguar.  

"Абсолютно новий F-TYPE SVR – перша серійна модель Jaguar, розроблена підрозділом  Special Vehicle Operations, яка поєднує в собі найкращі здобутки інженерії,  неперевершену динаміку та дизайн.

"Результатом нашої роботи став суперкар з максимальною швидкістю у 322 км/год., який пристосований до будь-якої пори року та щоденних подорожей. А поціновувачі версії кабріолет зможуть насолодитись неймовірним звучанням нової вихлопної системи." Джон Едвардс, Управляючий директор, Jaguar Land Rover Special Operations