Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR F-PACE ВИЗНАНО КРАЩИМ ЖІНОЧИМ АВТОМОБІЛЕМ 2016 РОКУ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2017-03-14T12:11:04+02:00
14 березня 2017

JAGUAR F-PACE ВИЗНАНО КРАЩИМ ЖІНОЧИМ АВТОМОБІЛЕМ 2016 РОКУ

На церемонії нагородження Women’s World Car of the Year Awards, Jaguar F-PACE було визнано кращим жіночим автомобілем 2016 р., та кращим жіночим кросовером / SUV 2016 р.

Ці нагороди є великим досягненням і справжньою подією для F-PACE.

«Ми дуже пишаємося цими нагородами, оскільки жінки були в центрі конструкції Jaguar F-PACE з самого першого дня. Проаналізувавши ряд статистичних даних та провівши дослідження, ми впевнені що створили особливий автомобіль, який підходить усім. Наші команди наполегливо працювали над функціями, які задовільнять чоловіків та жінок, щоб забезпечити оптимальне поєднання продуктивності, дизайну і практичності».

F-PACE перший позашляховик компанії Jaguar. F-PACE надійшов в продаж у квітні 2016 року і уже став найпродаванішим Jaguar за всю історію бренду, досягнув глобального успіху та визнання та отримав численні міжнародні нагороди. Він швидкий, спритний, витончений, і разом з тим наділений неперевершеною продуктивністю та практичністю. Поєднання красивого дизайну, повсякденної практичності і неперевершеного досвіду водіння ставлять F-PACE поза конкуренцією та приваблюють все більше клієнтів до бренду Jaguar по всьому світу.

 

JAGUAR F-PACE