Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR E-PACE ПОТРАПИВ ДО КНИГИ РЕКОРДІВ ГІННЕСА
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-10-17T17:07:04+03:00
17 липня 2017

JAGUAR E-PACE ПОТРАПИВ ДО КНИГИ РЕКОРДІВ ГІННЕСА

  • Абсолютно новий Jaguar E-PACE виконав трюк «бочка» та потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Перегляньте відео за лінком
  • Завдяки динамічному розвороту у 270 градусів автомобіль занесений до Книги рекордів за найдовше виконання «бочки» серійним автомобілем
  • Остаточні випробування довели, що модель E-PACE відповідає філософії компанії Jaguar «Мистецтво продуктивності»
  • Випробування було натхненнне найбільш легендарним автомобільним трюком в кіно
  • Спортивний автомобіль із практичністю кросовера створений для абсолютно нової аудиторії клієнтів Jaguar
  • Динамічне, пристосовуване шасі та технологія спортивного приводу роблять модель E-PACE «гарячою» новинкою в цьому сегменті ринку
  • Технологія зчеплення за будь-якої погоди та на будь-якій поверхні та повний привід забезпечують зчеплення із дорогою за будь-яких умов

 

Новий Jaguar E-PACE потрапив у Книгу рекордів Гіннеса. В рамках світової прем'єри автомобіля 13 липня 2017 року компактний кросовер виконав стрибок довжиною 15,3 метри гвинтоподібною «бочкою» на 270 градусів.

Демонструючи новий рівень маневреності, точності та ходових характеристик новий кросовер Jaguar E-PACE пройшов випробування на чотирьох континентах протягом 25 виснажливих місяців, аби довести, що він відповідає гло філософії компанії Jaguar «Мистецтву продуктивності».

Модель E-PACE компанії Jaguar – це компактний п’ятимісний кросовер, який поєднує яскравий дизайн та характеристики спортивних автомобілів Jaguar у просторому та практичному автомобілі із повним приводом. 

Визначні ходові характеристики та впізнаваний дизайн Jaguar втілені в новому авто із спортивним ДНК, передовими комунікаційними технологіями та практичним дизайном.

 

Модель E-PACE є найсучаснішою в лінійці кросоверів Jaguar та поєднує інноваційну концепцію повністю електричної моделі I-PACE із концепцією Jaguar F-PACE, кросовером, визнаним «Автомобілем 2017 року», та також внесеним у Книгу рекордів Гіннеса завдяки виконанню мертвої петлі в 2015 р.

Дизайн кузова натхненний спортивним автомобілем Jaguar F-TYPE, до його характерних ознак можна віднести оригінальну решітку радіатора Jaguar, привабливі пропорції, короткі звиси та потужну задню частину, що надають моделі E-PACE незалежний та цілеспрямований вигляд, безпосередньо підкреслюючи динамічну маневреність. Сутність спортивного автомобіля Jaguar також очевидна із погляду на різкий перехід в контурі даху та оригінальний графічний малюнок на боковому склі.

Ян Каллум, директор з дизайну компанії Jaguar: «Встановлені принципи конструкції автомобілів Jaguar дозволяють миттєво зрозуміти, що модель E-PACE належить до свого класу спортивних автомобілів. Наш новий компактний кросовер поєднує внутрішній простір, інформаційно-комунікаційні системи та надійність, яких ми очікуємо для таких пропорцій, і в той же час захоплючий дизайну та характеристик, які зазвичай не притаманні таким серійним автомобілям»

На моделі E-PACE був здійснений світовий рекордний стрибок у виставковому центрі ExCeL у Лондоні – одному з небагатьох центрів у Сполученому Королівстві, достатньо великому, щоб розмістити 160-метрову випробувальну конструкцію для здійснення 15-метрового стрибка.

За кермом був водій-каскадер Тері Грант, який виконував трюки у багатьох фільмах та є власником вражаючого 21-го рекорду із Книги рекордів Гіннес.

Тері Грант, водій-каскадер: «Наскільки мені відомо, жоден серійний автомобіль не був здатний здійснити повноцінну «бочку», а отже для мене завжди було мрією зробити це, з самого дитинства. Після керування Jaguar F-PACE під час виконання рекордної мертвої петлі, було чудово дати поштовх новій главі лінійки PACE у навіть ще більш драматичному та динамічному трюці»

 

Недивно, що це не те, що захочете повторити вдома; місяці випробувань та аналізів були проведені для точного виконання трюку, в тому числі для точного досягнення відповідної швидкості розгону. Рампи були змодельовані із широким застосуванням засобів CAD перед здійсненням стрибків. Тері відчув силу тяжіння у 5,5 g протягом розвороту на 270 градусів, та розігнався до 160 км/год для виконання стрибку на належній швидкості.

Представник Книги рекордів Гіннеса Правін Пател: «Цей чудовий трюк був дійсно вартим уваги. Хоча я бачив «бочку» у кіно, засвідчення цього трюку неймовірного трюку у реальному житті – це щось особливе. Вітання Тері та компанії Jaguar за встановлення нового рекорду Книги рекордів Гіннеса.»

Презентація E-PACE супроводжувалася видовищним концертом від Піта Тонга та оркестру Heritage, які виконали легендарні класичні роботи Ibiza Classics. У якості святкування з нагоди випуску нового Jaguar E-PACE, Піт співпрацював із автором-виконавцем Raye для виконання пісні «You Don’t Know Me» від Джекса Джонса – це визначений для Raye хіт, який має понад 230 мільйонів прослухувань на Spotify та понад 130 мільйонів переглядів на You Tube,

Піт Тонг: «Я працюю із оркестром Heritage протягом останніх років, але це вперше, коли я приймаю участь у чомусь подібному, це дуже захоплива подія, і я радий бути її частиною! Виконання «бочки» автомобілем Jaguar для рекорду Книги рекордів Гіннеса було незрівнянним. Креативний підхід до презентації нової моделі Jaguar E-PACE був результатом натхнення завдяки співпраці із Raye, а наразі ми плануємо включити цю пісню до мого нового альбому.»

E-PACE: Технологічний, динамічний, надійний

Модель E-PACE визначається виключним внутрішнім простором серед автомобілів свого класу. В компактному кросовері є місця для п'яти людей в абсолютному комфорті із значним простором для ніг позаду. Просторий багажний відділ став можливим завдяки високотехнологічній архітектурі інтегральної багатоважільної задньої підвіски; в ньому можна розмістити дитячий візок, набір ключок для гольфу та велику валізу

Система налаштовуваної динаміки надає водію навіть більший рівень керування окремими параметрами автомобіля - дросельної заслінки, автоматичної підвіски, керма та системи підвіски із адаптивною динамікою, якщо вона встановлена. Система адаптивної динаміки сприймає дані, введені водієм, рухи кузова та коліс, та заздалегідь навантажує підвіску та шасі, а також регулює ступінь амортизації для поліпшеного керування рухом та маневреністю за будь-яких умов.

Модель E-PACE доступна із рядом потужних та ефективних бензинових та дизельних двигунів Ingenium. Бензиновий турбодвигун 300PS Ingenium дозволяє розігнати спортивний кросовер від 0 до 100 км/год лише за 5,9 секунди перед досягненням електронно обмеженої граничної швидкості 243 км/год. Для водіїв, які жадають максимальної ефективності, дизельний двигун 150PS із переднім приводом характеризується викидами CO2 у розмірі 124 г/км.

Алан Волкертс, директор з виробництва автомобілів, модель Jaguar E-PACE: «Jaguar E-PACE поєднує найкраще з двох класів: динаміку спортивного автомобіля Jaguar із практичністю компактного кросовера. Останнє поповнення до лінійки PACE, що розширюється, надає комфорт, внутрішній простір та передові рішення щодо розміщення вантажів, поєднані із системою керування зчепленням та найсучаснішими бензиновими та дизельними двигунами Ingenium компанії Jaguar Land Rover.»

З боку технології система повного приводу Active Driveline моделі E-PACE є першою, застосовуваною у автомобілях Jaguar. Завдяки інтелектуальному налаштуванню надзвичайне зчеплення поєднується із оригінальним заднім приводом автомобілів Jaguar. Здатність системи до зміщення крутного моменту забезпечує оптимальну рівновагу, динамічні характеристики та ККД по паливу за будь-яких умов.

 

До особливих ознак моделі E-PACE належать найсучасніші технології забезпечення безпеки та допомоги водію. Стереоскопічна камера є основою системи автономного екстреного гальмування, яка також містить функцію виявлення пішоходів та підтримує систему контролю положення автомобіля щодо дорожньої розмітки та систему розпізнавання дорожніх знаків, а також інтелектуальний регулятор швидкості та систему контролю втоми водія. До стандартної комплектації входять системи допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом.

Модель E-PACE – перший Jaguar, який містить індикатор на лобовому склі наступного покоління. Вдосконалений дисплей може відображати до 66 відсотків більше інформації на лобовому склі за допомогою великих повнокольорових графічних елементів із підвищеною чіткістю. Важлива інформація, в тому числі швидкість руху автомобіля та напрямки навігації, повною мірою представлені у будь-який момент часу, з виведенням повідомлень та оновлень для мультимедійної системи, функції забезпечення безпеки та зручності виводяться безпосередньо на рівні очей водія – знижуючи необхідність відводити погляд з дороги.

Додаткова повнокольорова цифрова інструментальна панель розміром 12,3 дюйми та вибір із двох аудіосистем преміум-класу, розроблених Meridian, підносять модель E-PACE на рівень із автомобілями більш високого класу, якщо розглядати технології салону.

Разом із моделлю E-PACE також можна використовувати інноваційний браслет Activity Key від Jaguar. Водонепроникний та стійкий до ударів браслет містить вбудований приймач-передавач, який дозволяє водію заблокувати основний ключ всередині автомобіля та насолоджуватись заняттями на відкритому повітрі, такими як біг або їзда на велосипеді.

Міцне шасі також дозволяє власникам буксувати автомобілі вагою до 1800 кг (за допомогою жорсткої зчіпки), що є ідеальним для клієнтів, які використовують автомобілі E-PACE як для справ, так і для відпочинку.

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер з маркетингових комунікацій преміум брендів

044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua

Рудницька Неля, Фахівець з маркетингових комунікацій Jaguar Land Rover

044 585 63 00 (вн. 2762), nrudnytska@winner.ua


Jaguar E-PACE