Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR E-TYPE ZERO: "НАЙКРАСИВІШИЙ ЕЛЕКТРОКАР У СВІТІ"
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2017-09-14T17:22:35+03:00
14 вересня 2017

JAGUAR E-TYPE ZERO: "НАЙКРАСИВІШИЙ ЕЛЕКТРОКАР У СВІТІ"

  • Jaguar Land Rover Classic електрифікує минуле
  • Названий «найкрасивішим автомобілем в історії» Jaguar E-TYPE повертається з електричним двигуном та нульовим рівнем викидів
  • E-TYPE Zero розроблений на базі Jaguar E-TYPE Roadster Series 1.5 1968 року, проте уже з інноваційним електричним двигуном
  • Розроблений підрозділом Jaguar Land Rover Classic та новим підрозділом Classic Works в Варвікширі, Великобританія
  • E-TYPE Zero дебютував 7 вересня на Jaguar Land Rover Tech Fest в Лондонському Інституті Мистецтв.
  • E-TYPE Zero в рамках JLR Tech Fest розміщується біля Jaguar I-PACE, який з’явиться на ринку України у 2018 році.

 

 

Jaguar Land Rover Classic представляє повністю електричний Jaguar E-TYPE. Автомобіль, відомий як
E-TYPE Zero, зазнав оновлень у центрі класичних автомобілів Jaguar Land Rover Classic в Ковентрі, не далеко від місця створення E- TYPE.

Тім Ханніг, генеральний директор Jaguar Land Rover Classic, сказав: "E-TYPE Zero поєднує в собі динаміку E-TYPE та підвищену продуктивність завдяки електрифікації. Ця унікальна комбінація дарує неймовірний водійський досвід. Для того, щоб легко поєднати нову електричну трансмісію типу
E-TYPE Zero з динамічним налаштуванням оригінальної специфікації E-TYPE, ми обмежили вихідну потужність транспортного засобу. Саме це має забезпечити оптимальний водійський досвід."

 

Jaguar E-TYPE Zero не лише керується та виглядає як оригінальний E-TYPE, він демонструє неймовірні можливості. Він на цілу секунду швидший за E-TYPE Series 1:від 0 до 100 км/год всього за 5.5 секунд.

Автомобіль E-TYPE Zero, представлений на JLR Tech Fest, що проходить 8 вересня 2017 року у Лондоні - це відновлений Roadster 1.5. Новий автомобіль, незважаючи на найсучасніший силовий агрегат та модифіковану панель приладів має оригінальну специфікацію E-TYPE. Світлодіодні фари використовуються для досягнення енергоефективності, проте, вони виконані у стилі оригінального
E-TYPE Series 1.

 

Повністю електрична трансмісія

Електрична трансмісія, що виробляє 220 кВт, спеціально розроблена для E-TYPE Zero. Його літій-іонний акумулятор має ті ж розміри та аналогічну вагу для шестициліндрового двигуна XK, що використовується в оригінальному E-TYPE. Експерти, відповідальні за розробку електричної трансмісії, забезпечили її розміщення в точно такому ж місці, що і розміщувався двигун XK. Електродвигун (і редуктор) знаходиться прямо за акумуляторною батареєю, в тому самому місці, що й коробка передач оригінального E-TYPE. E-TYPE Zero на 46 кг легший за оригінальний E-TYPE. Використання тих же параметрів електричної трансмісії що й в оригінальному двигуні E-TYPE, дозволило створити автомобіль що керується, гальмує та поводить себе так само як оригінальний автомобіль E-TYPE Series 1. Інженери також зберегли передній привід на E-TYPE Zero.

 

Тім Ханніг: “Ми встановили електричний двигун в уже існуючу структуру E-TYPE, це означає ,що в будь-який момент є можливість замінити його на звичайний двигун внутрішнього згорання. Ми думаємо що це необхідно, аби E-TYPE зберігав свій справжній ДНК. Ми можемо використовувати цю технологію для перетворення будь-якого класичного Jaguar. "

Шестициліндровий двигун XK випускався протягом 1949 – 1992 років, та був встановлений практично на всі моделі Jaguar включаючи E-TYPE, XK120, Mk2 та XJ6. Новий електричний двигун може біти встановлений на будь-який з цих автомобілів.

 

«Найкрасивіший автомобіль в історії»

E-TYPE, було випущено у 1961 році, та неодноразово названо найкрасивішим автомобілем за всі часи. Сам Ензо Ферарі назвав його: «найкрасивішим автомобілем в історії». 

Унікальний електродвигун E-TYPE Zero був розроблений спеціалістами з електричної трансмісії разом з інженерами Jaguar Land Rover та підрозділом Jaguar Land Rover Classic. Він отримав деякі технології та компоненти, запозичені з майбутнього I-PACE, першого повністю електричного серійного автомобіля Jaguar.

 

E-TYPE Zero отримав запас ходу у в 270 км, чому посприяли низька вага і хороша аеродинаміка. На автомобіль встановлено акумулятор потужністю 40 кВт, який можна перезаряджати з будинку протягом ночі (зазвичай від шести до семи годин залежно від джерела живлення).

Jaguar Land Rover Tech Fest, де представили електричний Jaguar E-TYPE, проходив у Лондонському Інституті Мистецтв Central Saint Martins. JLR Tech Fest був відкритий для громадськості з 8 по 10 вересня.