Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR F-PACE: АБСОЛЮТНО НОВИЙ КРОСОВЕР ПРИЄДНАЄТЬСЯ ДО ЛІНІЙКИ БРЕНДУ У 2016 РОЦІ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-01-12T16:26:48+02:00
12 січня 2015

JAGUAR F-PACE: АБСОЛЮТНО НОВИЙ КРОСОВЕР ПРИЄДНАЄТЬСЯ ДО ЛІНІЙКИ БРЕНДУ У 2016 РОЦІ

 

  • Jaguar анонсує F-PACE – серійну версію прогресивного концепту C-X17
  • Високопродуктивний п’ятимісний кросовер створено на основі інноваційної алюмінієвої архітектури кузова та прогресивної підвіски Jaguar
  • Впевненість та безпека за будь-яких умов та на будь-яких дорогах буде забезпечуватися системою повного приводу та революційною технологією Jaguar контролю руху будь-якими поверхнями
  • Jaguar F-PACE забезпечить незрівнянним поєднанням стилю, продуктивності та практичності

 

Сьогодні Jaguar підтвердив наміри представити абсолютно нову модель, яка приєднається до лінійки Jaguar та надійде у продаж у 2016 році. Новий кросовер отримає назву Jaguar F-PACE.

Ян Каллум, директор з дизайну Jaguar, коментує: “Минулого року ми отримали надзвичайно позитивні відгуки стосовно нового концепту C-X17 і ми просто були змушені втілити концепт у життя. Jaguar F-PACE, натхнений F-TYPE, представляє ідеально збалансоване поєднання продуктивності, стилю та практичності. Він пропонує унікальне поєднання дизайну екстер’єру, який отримав натхнення від спорт-карів Jaguar, та практичність та простір розкішного інтер’єру. F-PACE – наш сімейний спортивний автомобіль.”

Jaguar F-PACE поєднує лідируючий у класі простір салону, виключну динаміку на дорогах та п’ятимісну універсальність, що робить його справжнім продуктивним кросовером.  Він об’єднає в собі все, що визначає Jaguar: гарний дизайн, точну керованість, маневреність, розкішне оздоблення інтер’єру та прогресивні технології. Під час промови у Детройті, Енді Гросс, Директор з продажів Jaguar Land Rover, говорить: “У 2015 ми святкуватимемо 80-річницю Jaguar. І ми починаємо її із анонсування виробництва нашого першого продуктивного кросоверу, який ми вважаємо надзвичайно практичним спорт-каром – автомобілем, створеного на основі ідеалів бренду Граціозності, Ходи та Простору для того, щоб стати одним із найбільш інноваційних Jaguar, які ми коли-небудь створювали. F-PACE розпочинає свою програму розробок та випробувань, перш ніж з’явитися у продажу у 2016 році.”

F-PACE буде виготовлятися на заводі у Соліхалл, Великобританія.

Більше інформації про абсолютно новий Jaguar F-PACE буде представлено протягом 2015 року - #FPACE