Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR F-PACE ВИПРОБОВАНО В НАЙБІЛЬШ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-08-20T11:26:04+03:00
20 серпня 2015

JAGUAR F-PACE ВИПРОБОВАНО В НАЙБІЛЬШ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

#FPACE

  • Jaguar F-PACE ексклюзивно випробовувався на найбільш вимогливих територіях
  • Витривалість доведено за найбільш екстремальних умов жари та холоду: від -40°C до +50°C
  • Динаміка та продуктивність оптимізовані для будь-яких умов
  • До програми випробувань Jaguar вперше було включено тест в горах із гравієвим покриттям

 

Від пекучої спеки та пилу Дубаю до льодів та снігів Північної Швеції, новий F-PACE пройшов випробування на межі можливостей за найбільш несприятливих умов на землі. 

Продуктивний кросовер Jaguar пропонує незрівнянне поєднання продуктивності, дизайну та практичності.  Для певності у тому, що кожна система функціонує ідеально за екстремальних умов, новий F-PACE став першим автомобілем компанії, який пройшов найбільш виснажливу програму випробувань.

 

“Ми створили F-PACE, щоб запропонувати керованість, управління та витонченість, поєднані із виключним рівнем можливостей та витривалістю на будь-яких поверхнях та за будь-яких погодних умов. Так само як ми приділяли значну увагу при проектуванні кожної деталі ми випробовували F-PACE за найбільш виснажливих умов, щоб впевнитися в тому, що авто перевершує сподівання наших клієнтів по всьому світу.”

Ендрю Вайман, Директор програми розробок автомобіля, Jaguar F-PACE

 

На тестовому треку Jaguar Land Rover в Арьеплогу, Північна Швеція, середня температура рідко перевищує -15°C та часто знижується до -40°C. 60 км спеціально створених треків для випробування управління, заїзду на гору, з’їзду зі схилів, керованості на поверхні доріг із різним коефіцієнтом щеплення коліс та тестування на позашляхових ділянках є ідеальними для оптимізації калібрування системи повного приводу, динамічної стабілізації та революційної технології Jaguar
All-Surface Progress Control. Проведена тут робота надає впевненості, що на асфальті, снігу чи льоду F-PACE забезпечуватиме відчуттям впевненого керування та маневреності, які є основами ДНК Jaguar.

 

У Дубаї, температура навколишнього середовища може перевищувати позначку 50°C у тіні. Коли автомобіль залишається під прямими сонячними променями, температура у салоні автомобіля може сягати 70°C – саме такі умови потрібні для певності, що всі системи від клімат контролю до сенсорних екранів розважальної системи ідеально функціонують при найвищий температурі чи вологості.

 

В той час як інженери-випробувальники можуть розслабитися в конциціонованому автомобілі при русі у міському трафіку, ці автомобілі призначені для випробування системи охолодження при дуже високому навантаженні шляхом поєднання високих температурах навколишнього середовища і низьких повітряних потоків.

 

F-PACE також проходив випробування на вкритих гравієм гірських шляхах. До програми випробувань Jaguar вперше було включено такі умови тестування для того, щоб перший кросовер Jaguar встановив стандарти у своєму сегменті.    

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер з реклами та PR Jaguar Land Rover

044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua