Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR F-PACE ВИЗНАНО КРАЩИМ АВТОМОБІЛЕМ 2017 РОКУ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2017-07-06T14:56:02+03:00
06 липня 2017

JAGUAR F-PACE ВИЗНАНО КРАЩИМ АВТОМОБІЛЕМ 2017 РОКУ

На міжнародній церемонії нагородження Автомобіль Року, що проходила в Нью Йорку, США: Jaguar F-PACE одержав перемогу одразу у двох найпрестижніших номінаціях – «Кращий автомобіль 2017 року» та «Кращий дизайн 2017 року». Прецедент, який вдруге відбувся за 13-ти річну історію конкурсу Авто Року.

Подвійна перемога в церемонії Автомобіль Року в цьому році стала першою в історії Jaguar. У 2016 році компактний спортивний седан Jaguar XE був фіналістом в номінації «Кращий дизайн 2016 року». Jaguar F-PACE став кращим серед інших претендентів на титул «Автомобіля року», вигравши у Audi Q5 і Volkswagen Tiguan.

 

Ральф Спет, виконавчий директор «Jaguar Land Rover», сказав: «Кросовер Jaguar F-PACE був створений з винятковою динамікою, повсякденною практичністю та сміливим дизайном. Ця перемога підтверджує чудову роботу нашої команди, що створила найбільш практичний спортивний автомобіль та найбільш продаваний Jaguar за всю історію бренду. Ця нагорода – це перший успіх для Jaguar на Авто Року. Раніше модель Jaguar XE була представлена в фіналі Авто Року 2016 в номінації «Кращий дизайн», проте саме Jaguar F-PACE тріумфував одразу в двох номінаціях, залишивши позаду фіналістів Audi Q5 та Volkswagen Tiguan».


Jaguar F-PACE