Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИФІКУЄ УКРАЇНУ. АНОНСОВАНО ЦІНУ НА JAGUAR I-PACE ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ.
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-01-24T17:18:57+02:00
28 березня 2018

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИФІКУЄ УКРАЇНУ. АНОНСОВАНО ЦІНУ НА JAGUAR I-PACE ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ.

  • Jaguar I-PACE – від  2 192 000 гривень*
  • Захоплююче втілення електричної продуктивності: повний привод, потужність в 400 к.с. і 696 Нм крутного моменту, прискорення від 0-100 км/год лише за 4,8 секунди.
  • Літій-іонного акумулятора потужністю 90 кВт, вистачає на 480 км (WLTP-цикл)
  • Акумуляторна батарея автомобіля заряджається 0-80% за 40 хвилин за допомогою швидкого постійного струму (100 кВт) або від розетки за 15 хвилин для додаткового заряду на 100 км.
  • Рекуперативна гальмівна система забезпечує інтуїтивно зрозумілу керованість однією педаллю, що дозволяє максимально збільшувати ефективність та запас ходу
  • Низка інтелектуальних технологій, які оптимізують роботу всіх систем автомобіля - зроблять ваш досвід керування автомобілем винятковим.

 

 

Для Українського ринку Jaguar I-PACE буде доступний у комплектаціях S, SE, HSE, First Edition.

Вартість відповідних комплектацій складатиме:

 

Комплектація

Вартість, гривень*

Кросовер I-PACE S, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

від 2 192 000 гривень*

Кросовер I-PACE SE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

від 2 412 000 гривень*

Кросовер I-PACE HSE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

від 2 579 000 гривень*

Кросовер I-PACE First Edition, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

від 2 861 000 гривень*

 

*Вартість автомобіля розрахована за курсом вказаним на winner.ua, станом на 23.03.2018 року

 

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ЖИТТЯ

Новий повністю електричний SUV Jaguar I-PACE стане захоплюючим досвідом для свого власника. Електромобіль став доступним та практичним, як ніколи, завдяки своєму унікальному дизайну, досягненням у сфері акумуляторних технологій, а також, завдяки розширенню мережі електричних заправок. Все це сприяє тому, що володіння найбільш бажаним автомобілем у світі стало простим, комфортним, енергоефективним та привабливим для керування.

За допомогою сучасної літій-іонної батареї потужністю 90кВт/год, що містить 432 коміркові елементи, обраним завдяки високій щільності енергії та чудового терморегулювання, I-PACE забезпечує запас ходу у 480 км (цикл WLTP ).

 

Власники зможуть зарядити батарею від 0 % до 80 % всього за 40 хвилин, використовуючи швидку зарядку (100 кВт) постійного струму або додати ще 100 км запасу ходу лише за 15 хвилин. Ще один варіант - це заряджання вдома за допомогою настінного зарядного блоку зі змінним струмом (7 кВт) від 0-80% займе у I-PACE усього за десять годин, що ідеально підходить для заряджання протягом ночі.

Набір оптимальних функцій та додатків для смартфонів позбавлять водія I-PACE зайвих турбот, будь то моніторинг заряджання автомобіля з дому або перевірка наявності достатнього запасу ходу для подорожі. Наприклад, власники можуть автоматично оптимізувати температуру акумулятора, щоб максимально зберегти заряд, а потім нагріти або остудити салон перед початком подорожі. Використовуючи електричну напругу для підігріву або охолодження автомобіля, коли він підключений до розетки означає, що заряд акумулятора не буде витрачатись.

 

 

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

“ I-PACE - це справжній Jaguar, динамічний, орієнтовану на водія, що дарує виняткові відчуття під час керування, маневрений та вишуканий. Завдяки технології із повним приводом та 400 к.с., наш перший електричний SUV забезпечує миттєве прискорення на всіх дорожніх поверхнях за будь-яких умов” 

Майк Кросс, Головний Інженер Jaguar

 

Комбінація повного приводу, 400 к.с. та 696 Нм крутного моменту гарантує максимальну продуктивність. Миттєва реакція двигунів на акселерацію, властива електромобілю дає Jaguar новий рівень продуктивності для позашляховика та вражаюче прискорення від 0-100 км/год всього за 4,8 секунди, на повному приводі із миттєвим і точним розподілом крутного моменту на всі чотири колеса, оскільки I-PACE постійно адаптує свій передній-задній баланс відповідно до дорожніх умов.

З самого початку задуманий як високопродуктивний електромобіль, I-PACE забезпечує захоплюючу динаміку, повсякденну зручність та комфорт, з унікальним балансом керування, вишуканістю та контролем. Інженери розмістили акумулятор на максимально низькому рівні між осями, розподіливши вагу 50:50 та створюючи низький центр тяжіння, оптимізувавши рівновагу та зменшивши крен кузова. Ці невід'ємні переваги пов'язані з легкою, жорсткою алюмінієвою архітектурою електромобіля, яка забезпечує жорсткість кручення 36кНм/градус - найвищу з будь-яких Jaguar.

 

Додаткова пневматична підвіска з Adaptive Dynamics та система безперервного демпфування також забезпечують справжню спортивну маневреність та баланс I-PACE. Налаштування підвіски для автоматичного вирівнювання підтримує оптимальну геометрію, навіть якщо автомобіль повністю завантажений. В результаті, пасажири та водій можуть насолоджуються високим рівнем комфорту, а підвіска забезпечує комбінацію поглинання удару та контролю кузова, що поводить себе стабільно та природньо за всіх умов.

Інженери Jaguar замінили звичайне вакуумне гальмо з сервоприводом на підсилювач електромагнітного гальма I-PACE. Ця система забезпечує більшу гнучкість гальмівної системи при змішуванні відновлювального та традиційного механічного гальмування, що забезпечує стабільність і точність педалі у будь-яких обставинах.

Як бізнес, який несе відповідальність за свої дії, компанія Jaguar прагне до досягнення більш чистого майбутнього та планує продовжити термін експлуатації батарей I-PACE з новими партнерами зі вторинної переробки та досліджень з відновлення енергонакопичувачів.

 

 

ВИПРОБУВАНО ЗА ВСІХ УМОВ

Jaguar спроектував I-PACE таким чином, щоб він демонстрував виняткову продуктивність як у гарячому так і у холодному кліматі, працюючи при температурі до -40°C, що на 10°C нижче, ніж у звичайних електромобілів. Низький опір мікросхем, ізоляція акумулятора та сучасна система термічного управління гармонійно працюють, щоб гарантувати, що I-PACE працюватиме за будь-яких умов.

У помірних температурах акумулятор використовує кулер, щоб максимально підвищити енергоефективність. Охолоджувальна установка, пов'язана з основною системою кондиціонування автомобіля, активується лише за високих температур, щоб контролювати температуру елементів акумулятора та максимально збільшити потужність.

 

У холодних умовах тепловий насос допомагає підтримувати оптимальну температуру? як для енергомодулів так і у салоні. Це набагато ефективніше, ніж звичайні нагрівачі, оскільки він використовує енергію ззовні, а тепло продувається через інвертори та електроустановки, щоб нагріти кабіну, а не покладатися виключно на енергію від акумулятора, а також збільшити запас ходу, майже, на 50 км - навіть морозною зимою.

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Jaguar I-PACE

EV 400

Електричні двигуни

Конфігурація

Два синхронних електродвигуни з постійними магнітами; одноступенева трансмісія; концентрично з двигуном

Потужність КС (КВТ)

200 (147)

Крутний момент Нм

348

Загальна потужність системи к.с. ( кВт)

400 (294)

Загальний крутний момент системи  Нм

696

Силовий агрегат

Конфігурація

Двигун та коробка передач інтегровані на передню та задню вісь, електричний повний привод

Акумулятор

Конфігурація

90 кВт-год літій-іонна, рідино-охолоджувальна, з комірковими елементами

Кількість елементів/модулів

432/36

Заряд 0-100% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години)

12,9

Заряд 0-80% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години)

10

Зарядка 0-100% на станції 100 КВт (хвилини)

40

Шасі

Передня підвіска

Незалежна двохважельна підвіска

Задня підвіска

Integral link

Діаметр переднього гальма (мм)

350 (вентильований)

Діаметр заднього гальма (мм)

325(вентильований)

Ресори

Пневматичні  або циліндричні

Амортизатори

Зі змінною жорсткістю або інерційним демпфіруванням

Кермо

Рейкове або електромеханічне

Розміри

Довжина (мм)

4682

Ширина з розкладеними/складеними дзеркалами (мм)

2139/2011

Висота (мм)

1565

Колісна база (мм)

2990

Колія передніх коліс (мм)

1624-1643

Колія задніх коліс (мм)

1647-1663

Вага: ЕС без завантаження (кг)

Від 2208

Вага: DIN (кг)

Від 2133

Об'єм багажного відділення (літри)

656 плюс 27 (спереду під капотом)

Ходові характеристики та запас ходу

 

 

 

0-100 км/год ( сек)

4,8

Максимальна швидкість (км/год)

200

Запас ходу (у циклі WLTP)

До 480 км

 

*Вартість автомобіля розрахована за курсом вказаним на winner.ua, станом на 23.03.2018 року

 

 

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер з маркетингових комунікацій преміум брендів

044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua

Рудницька Неля, Фахівець з маркетингових комунікацій Jaguar Land Rover

044 585 63 00 (вн. 2762), nrudnytska@winner.ua