Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИЗОВАНИЙ ДИЗАЙН
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-03-06T18:29:23+02:00
02 березня 2018

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИЗОВАНИЙ ДИЗАЙН

• Концепт-кар, який став реальним.

• Висунута вперед кабіна натхненна суперкаром Jaguar C-X75

• Колісна база довжиною 2990 мм та загальна довжина 4682 мм, що дає автомобілю схожі параметри до Jaguar F-PACE, із внутрішнім простором розкішного позашляховика.

• Активні вентиляційні отвори у решітці радіатора оптимізують баланс між охолодженням та аеродинамічною продуктивністю

• Панорамний дах із поглинанням інфрачервоних променів створює відчуття легкості, простору та прохолоди у салоні

• Інноваційний внутрішній багажний простір включає 10,5-літровий центральний відсік для речей та 656-літровий простір у багажнику

• Кvadrat пропонує преміальну текстильну тканину, альтернативу шкірі, яка доступна як опція

 


Jaguar I-PACE це революція в дизайні автомобілів. Втілення інноваційного концепту у практичному серійний SUV, який з’явиться у шоу румах у 2018 році.


"Електрична трансмісія I-PACE запропонувала нам безпрецедентну свободу дизайну. Починаючи з чистого аркуша, ми створили дизайн із висунутою вперед кабіною, унікальними пропорціями та винятковим внутрішнім простором, і незважаючи на такі кардинальні зміни, це все ще істинний Jaguar. Ми хотіли спроектувати найпривабливіший в світі EV, і я впевнений, що ми впоралися із цим викликом» - Ян Каллум, Директор з дизайну, Ягуар


Екстер’єр
Розмістивши практично незмінний екстраординарний дизайн концеп-кару I-PACE у виробництво, Jaguar створив дійсно інноваційний серійний електричний автомобіль (EV). Його динамічний вигляд і драматичні лінії поєднуються у довгій колісній базі довжиною 2 990 мм, а загальна довжина кузова складає 4 682 мм, що дає автомобілю схожі параметри до Jaguar F-PACE, проте значно більший внутрішній простір.

 


Драматичні лінії та сміливі пропорції є результатом встановлення передової електричної трансмісії та архітектури, що лежить в основі I-PACE. Висунута вперед кабіна - це результат прогресивного дизайнерського бачення Jaguar, та відданості традиціями, що відображаються у впізнаваний решітці радіатора та наповненим світлом салоном.


Захоплюючі пропорції та витончений купе-подібний силует I-PACE натхненні суперкаром Jaguar C-X75, із його широкими передніми крилами, ефектними лініями, м'язистими повітрозбірниками, вражаючою талією та 22-дюймовими колесами. 

Ключовий акцент зроблений на аеродинамічні особливості електрокару. Низький капот, спадаюча лінія даху, криволінійний дизайн заднього скла, гарантують коефіцієнт тертя на I-PACE всього 0,29. Решітка радіатора перетворилася на сміливий аеродинамічний елемент, що спрямовує повітряний потік через інтегрований капота, проносячи його над вітровим склом до даху в стилі купе, щоб зменшити опір повітря. Потік повітря для охолодження акумулятора та система управління кліматом проходить через решітку радіатора та активні вентиляційні отвори у передньому бампері, які відкриваються за необхідності.

 


Висувні дверні ручки зберігають чисті лінії корпусу і сприяють чудовій аеродинаміці. Вони з’являються, коли ви натискаєте на кнопку на вашому ключі-брелку, або коли торкаєтесь їх. Увага до деталей також втілюється на моделях, оснащених додатковою пневматичною підвіскою, що підвищує ефективність та оптимізує діапазон ходу, знижуючи транспортний засіб на 10 мм на швидкості вище 105км/год, що значно зменшує опір повітря.


Нові матрично-лазерні світлодіодні технології освітлення Jaguar Land Rover підкреслюють чисті лінії IPACE, вони ункціональні та компактні, із характерним значком J.


Інтер’єр
"Нашою ціллю було проектування емоційного і атмосферного інтер'єру, який збуджуватиме почуття. Інтер’єр, де відчуття водія винесені на перший план, а пасажирам надано максимальний простір і комфорт. Бути всередині I-PACE - це спробувати щось особливе, саме те, що лежить в основі бачення Jaguar" -Ян Каллум, Директор з дизайну, Ягуар

 


Увага до деталей, найсучасніші функціональні можливості та вдосконалена інформаційна система TouchPro Duo з ункціоналом "flight deck", у поєднанні з унікальним дизайном центральної консолі – це новий стандарт дизайну інтер'єру для усіх брендів. Яскраві HD дисплеї, сенсорні екрани та ємнісні вимикачі доповнюють багатофункціональні, рельєфні поворотні регулятори гарантують незабутній та інтуїтивно зрозумілий досвід користування.


Збільшений простір інтер'єру пропонує 890 мм простору для ніг для пасажирів на задніх сидіннях та надає ще більше простору для зберігання. У центрі автомобіля немає трансмісійного тунелю, замість нього 10,5-літровий відсік для телефонів, ключів та інших предметів. Ідеально продуманий простір під сидіннями дозволяє зручно розмістити планшети та ноутбуки. Об’єм багажного відділення складає 656 літрів, це значно більше, ніж у більшості середньо розмірних позашляховиків, та збільшується до 1453 літрів, при складанні задніх сидінь.


Незважаючи на похилу лінію даху, висота на задніх сидіннях складає 968 мм, це результат низького положення сидінь, що забезпечує більш спортивне, більш приємне водіння.

Опційний панорамна дах наповнює салон світлом і дає інтер'єру ще більший простір. Скляний дах та вікна поглинають інфрачервоне світло, зберігаючи прохолоду в салоні і усуваючи потребу в додаткових жалюзях.

 


Клієнти можуть вибирати з поміж варіантів шкіряної обшивки сидінь, або текстильною альтернативою преміум класу, розробленою датськими фахівцями з текстилю компанією Kvadrat - високоякісний матеріал, який поєднує в собі міцну суміш вовни та переробленої технічної замшевої тканини.


Матеріали ретельно підібрані, щоб забезпечити виняткові відчуття натурального високотехнологічного покриття у глибоко чорній, сатиново дерев’яній та металічній оббивці салону. Сучасна кольорова палітра підкреслює відчуття простору та легкості всередині, а можливість низької посадки надає відчуття спортивного автомобіля в інтер'єрі I-PACE.

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» виступає одним із лідерів  вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua


Детальніше про I-PACE