Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR LAND ROVER КИЇВ АЕРОПОРТ ТА JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД
ПЕРШІ КОНЦЕПТУАЛЬНІ ДИЛЕРСЬКІ ЦЕНТРИ JAGUAR LAND ROVER В УКРАЇНІ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-06-08T09:27:35+03:00
04 червня 2018

JAGUAR LAND ROVER КИЇВ АЕРОПОРТ ТА JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД
ПЕРШІ КОНЦЕПТУАЛЬНІ ДИЛЕРСЬКІ ЦЕНТРИ JAGUAR LAND ROVER В УКРАЇНІ

  • Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Аеропорт офіційно розпочне роботу 26 червня 2018 року та стане одним із перших дилерських центрів в Україні, побудованих відповідно до нових стандартів «арочного» дизайну приміщення
  • Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Захід офіційно розпочне роботу 27 червня 2018 року
  • Оригінальну концепцію «арочного» дизайну та притаманні бренду британські риси втілено в кожному елементі салону та буде адаптовано для всіх дилерських центрів Jaguar Land Rover в Україні
  • До кінця 2018 року розпочнуть роботу ще 3 концептуальні дилерські центри Jaguar Land Rover у Харкові, Дніпрі та Одесі

 

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт – концептуальний дилерський центр збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Воно є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів, які також з’являться у найбільших містах України до кінця 2018 року та повною мірою трансформують дилерську мережу Jaguar Land Rover в Україні. Офіційне відкриття першого дилерського центру відбудеться 26 червня 2018 року, а наступного дня відбудеться відкриття Jaguar Land Rover Київ Захід.

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт розмістився на ділянці в 1 га. Загальна площа будівлі в 7 656 м2 має форму прямокутника з чіткими лініями. У дизайні виставкової зали використані притаманні бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі новітню концепцію «арочного» дизайну.

Виставкову залу автомобілів буде поділено на дві частини – для представлення автомобілів Jaguar та Land Rover відповідно. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність. Клієнтська зона розміщуватиме в собі шоурум для 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover, студію персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції. Окрасою дилерського центру стала елегантна зона для відпочинку та баріста-бар. Дилерський центр має підземний паркінг площею 2 540 м2, що здатен зручно розмітити ще додаткових 79 автомобілів.

Для найвищого рівня обслуговування клієнтів, новий дилерський центр пропонує унікальні переваги: 10 підмінних автомобілів, аеропорт сервіс та off-road трек, щоб кожен клієнт міг повною мірою переконатися у найкращих ходових характеристиках автомобілів Jaguar та Land Rover.

На сервісі для обслуговування автомобілів доступні 15 підйомників, 14 постів, із яких 2 виділено на мийку. Висококваліфікований сервіс забезпечуватимуть технічні спеціалісти, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover. 

Із турботою про наших клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Її суть полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджатимуть до приміщення сервісу, а прийомка авто відбувається не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні.

Новий концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover Київ Аеропорт відкриває для Вас нову сторінку у розвитку брендів Jaguar Land Rover в Україні.

Місце розміщення Jaguar Land Rover Київ Аеропорт та Jaguar Land Rover Київ Захід:

 

Jaguar Land Rover Київ Аеропорт

вул. Київська, 45

с. Чубинське (Бориспільське шосе), Київська обл.

044 202 11 11

jlr@winner.ua

kyiv.jaguar.ua, kyiv.landrover.ua

 

 

Jaguar Land Rover Київ Захід

Кільцева дорога, 2

м. Київ

044 591 00 00

jaguar.landrover@vidigroup.com

jaguar-vidi.com, landrover-vidi.com