Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR ПОВЕРТАЄТЬСЯ У СВІТ ПЕРЕГОНІВ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-12-17T10:39:00+02:00
17 грудня 2015

JAGUAR ПОВЕРТАЄТЬСЯ У СВІТ ПЕРЕГОНІВ

  • Jaguar Land Rover підтверджує свою участь у Чемпіонаті FIA Formula E із електромобілем Jaguar
  • Formula E стане полігоном для тестування технологій Jaguar Land Rover в реальному часі
  • Jaguar Land Rover, провідний інвестор у розробки та дослідження у Великобританії, підсилює свою прихильність британським інженерам, поширюючи технології електрифікації у світ перегонів
  • Інженери Jaguar Land Rover будуть працювати безпосередньо із членами гоночної команди з питань запровадження технології електрифікації

 

Сьогодні Jaguar оголосив про своє повернення у світовий автоспорт. Восени 2016 року, Jaguar візьме участь у третьому сезоні захоплюючого Чемпіонату FIA Formula E у якості автовиробника зі свою власною командою.  FIA Formula E - перший у світі чемпіонат одномісних електромобілів.

FIA Formula E пропонує унікальну можливість Jaguar Land Rover для подальшого розвитку силового агрегату EV, включаючи двигун та акумуляторні технології.  

Нік Роджерс, Технічний Директор Jaguar Land Rover, сказав: “Я радий повідомити про повернення Jaguar у світ перегонів, а саме, про участь у інноваційному чемпіонаті FIA Formula E.  Електромобілі будуть відігравати важливу роль в розвитку лінійки Jaguar Land Rover у майбутньому, а  Formula E надає нам унікальну можливість для подальшого розвитку технологій електрифікації. Чемпіонат дає можливість створювати і тестувати передові технології в екстремальних умовах. 

На моє переконання, протягом наступних п’яти років, ми побачимо більше змін у автомобільному світі, ніж за останні три десятиліття. Бути стійким і залишатись на зв’язку – ось що важливо в майбутньому; технології електрифікації та полегшених конструкцій стають все більш важливими, в той же час урбанізація продовжує зростати. Чемпіонат Formula E вчасно підхопив ці тенденції та із захопленням втілює їх в життя, що ідеально нам підходить."

У Jaguar Land Rover працює більше 8 000 інженерів, а компанія є найбільшим інвестором у Великобританії у галузі наукових досліджень та розвитку технологій. Команда Jaguar Formula E отримає можливість користуватись цим визначним ресурсом, працюючи разом із інженерами Jaguar Land Rover.

Ці інженери матимуть можливість не лише застосувати свої знання в умовах перегонів, а й використовуючи свій досвід, проаналізувати дані, отримані в процесі роботи та застосувати найновітніші рішення з електрифікації в реальних умовах.

 

Компанія Williams Advanced Engineering буде Технічним Партнером команди Jaguar Formula E та надаватиме підтримку щодо участі у змаганнях, а також поділиться успішним досвідом використання EV Systems систем. Jaguar Land Rover давно співпрацює з Williams, у партнерстві з яким Jaguar працював над розробкою гібридного концепт-кара Jaguar C-X75. Дозвіл на участь команди був наданий Formula E та затверджений Міжнародною Автомобільною Федерацією (FIA).

Алехандро Агаг, Головний Виконавчий Директор Formula E, сказав: “Ми раді вітати Jaguar серед учасників Formula E. Jaguar – це бренд із багатою спортивною історією, і той факт, що він повертається у світовий автоспорт саме у змагання Formula E є величезною гордістю чемпіонату, який прийматиме безпосередню участь у розвитку електромобілів. Участь Jaguar у чемпіонаті зробить ці змагання більш популярними у всьому світі, і підтвердить, що Formula E – це майбутнє автоспорту.”

Жан Тодт, Президент Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA) сказав: “FIA рада вітати Jaguar в якості нового автовиробника, який приєднався до Чемпіонату FIA Formula E. Ми створили ці альтернативні перегони, щоб надати автовиробникам можливість за допомогою спорту розвивати технології електрифікації. Вибір Jaguar повернутися до автоспорту з формулою E є доказом успіху. В процесі розвитку технологій для електромобілів, Formula E змогла залучити до участі у змаганнях один із найвідоміших та найпрестижніших брендів із спортивною історією. Я бажаю їм успіху на старті в сезоні 2016/2017."

Джемс Берклі, Директор Команди Jaguar, сказав: “Ми детально аналізували альтернативні можливості повернення у автоспорт. Це було надзвичайно важливе рішення для Jaguar і ми хотіли прийняти його зважено. Враховуючи наші плани щодо EV, Formula E стала очевидним вибором, і ми вважаємо, що переваги величезні. Федерація FIA та промоутер мають цікаві плани на майбутнє щодо розвитку чемпіонату, і ми пишаємося тим, що можемо бути з-поміж перших автовиробників, які прийматимуть участь у змаганнях із власною командою. Ми маємо попереду багато роботи при підготовці до першої гонки, але це процес, яким ми насолоджуємося. Ми віримо, що у Jaguar з’явиться нове покоління прихильників, які зацікавляться цими змаганнями.”

Більше інформації щодо повернення Jaguar до автоспорту, включаючи презентацію команди, пілотів та партнерів буде представлено напередодні третього сезону. 

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер з реклами та PR Jaguar Land Rover

044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua