Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

JAGUAR XE ТА АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR XF ОТРИМАЛИ П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-12-18T18:27:57+02:00
18 грудня 2015

JAGUAR XE ТА АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR XF ОТРИМАЛИ П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Jaguar XE та абсолютно новий Jaguar XF нагороджені максимальною відзнакою у п’ять зірок Euro NCAP за результатами тестів у 2015 році.

XE та XF показали високі результати у кожній категорії – пасажир-дорослий, пасажир-дитина, захист пішоходів та системи безпеки – моделі мають один із найвищих рейтингів у відповідних сегментах.

Окрім неперевершеного протиаварійного захисту, XE та XF також можуть похизуватись широким вибором систем активної безпеки, одна з яких -  Автономна Система Екстреного Гальмування (AEB) – стандартна опція для автомобілів в Європі. Система використовує фронтальну стерео камеру для визначення транспортних засобів, які можуть становити загрозу, і при виявлення якої, водію подається звуковий та візуальний сигнал, а в разі відсутності реакції з боку водія, система застосовує екстрене гальмування задля уникнення зіткнення. 

XE та XF булі створені без жодних компромісів: питання безпеки були опрацьовані так само ретельно як і динаміка, продуктивність, ефективність чи вишуканість, а наші суворі внутрішні стандарти суттєво перевищують вимоги законодавчих і споживчих тестів. Все, починаючи від алюмінієвих сплавів, які ми застосували в структурі кузова до інноваційної камери Автономної системи екстреного гальмування, було прискіпливо оптимізовано задля створення найвищого рівня безпеки.”

Кевін Страйд, Директор модельного ряду Jaguar XE, XF, F-PACE

 

XE та XF побудовані на базі легкої алюмінієвої архітектури Jaguar: легка по своїй суті, але в той же час жорстка конструкція кузова забезпечує винятковий захист для пасажирів, який доповнено подушками безпеки для водія та пасажира, бічними подушками та шторками безпеки. У випадку зіткнення із пішоходами, капот відкривається для зменшення можливих травм при ударі.

Обидві моделі пропонують повний перелік технологій активної безпеки та систем допомоги водію, включаючи систему стабілізації Dynamic Stability Control, систему контролю тяги Traction Control, систему екстреного гальмування Emergency Brake Assist, систему попередження про зміну полоси руху Lane Departure Warning, систему моніторингу мертвих зон Blind Spot Monitoring, систему визначення транспортних засобів, що наближаються Closing Vehicle Sensing, систему визначення автомобілів у зустрічному напрямку Reverse Traffic Detection, систему розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition та адаптивний круїз-контроль.

Додаткові опції на XF, та які будуть доступні на XE 2017 модельного року – система утримання смуги руху Lane Keep Assist, система моніторингу за станом водія швидкості Driver Condition Monitor та адаптивний обмежувач Adaptive Speed Limiter.

З результатами тестів Euro NCAP можна ознайомитись тут:

Jaguar XE: http://www.euroncap.com/en/results/jaguar/xe/22028

Jaguar XF: http://www.euroncap.com/en/results/jaguar/xf/22029

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

Ковальчук Вікторія, Менеджер з реклами та PR Jaguar Land Rover

044 585 63 00 (вн. 2760), vkovalchuk@winner.ua 


Jaguar XF

Jaguar XE