Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

ПОТУЖНА ПЕТЛЯ F-PACE ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ВРАЖАЮЧИЙ JAGUAR
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-09-15T08:51:09+03:00
15 вересня 2015

ПОТУЖНА ПЕТЛЯ F-PACE ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВИЙ ВРАЖАЮЧИЙ JAGUAR

АБСОЛЮТНО НОВИЙ JAGUAR F-PACE ВСТАНОВЛЮЄ РЕКОРД ГІННЕСА ЗА НАЙБІЛЬШУ «МЕРТВУ ПЕТЛЮ»

#FPACE

 

  • Жодних законів гравітації для абсолютно нового Jaguar F-PACE
  • F-PACE встановлює світовий рекорд Гіннеса за найбільшу «мертву петлю»
  • F-PACE протидіяв надзвичайним силам в 6.5G під час здійснення велетенської петлі висотою в 19.08 метрів
  • Динамічна презентація відображає екстремальну продуктивність, маневреність та силу
  • Jaguar F-PACE відкриває новий клас авто практичних спорт-карів 
  • Спеціальний випуск моделі ‘First Edition’ буде доступний лише у кількості 2,000 одиниць на весь світ
  • Захоплююча презентація також стала святкуванням 80 річниці з дня народження бренду Jaguar та успішних презентація седанів XE та XF
  • Перегляньте відео про світовий рекорд F-PACE - ВІДЕО   

 

Перший сімейний спорт-кар Jaguar долає сили гравітації під час встановлення світового рекорду із виконання петлі на 360 градусів за день до його світової прем’єри  у Франкфурті.  

За кермом абсолютно нового Jaguar F-PACE, найбільш практичного спорт-кару у світі, був британський водій-каскадер Террі Грант. F-PACE мчав крізь спеціально створену конструкцію, використовуючи його технології керування та широкий набір систем безпеки, для здійснення рекордної петлі та ознаменування початку прийому замовлень у виробництво.

 

Ян Каллум, Директор з дизайну Jaguar, говорить: “Jaguar F-PACE - це SUV із душею спорт-кару. Під час створення цього авто ми думали зовсім по-іншому; ми взяли за основу спортивні автомобілі Jaguar, але зробили його більш орієнтованим на сім’ю. F-PACE наділено продуктивністю, але в той же час він легко вміщує п’ять осіб та їх речі. Цей автомобіль для тих, хто дійсно любить керувати, шанує дизайн та закоханий у технології – це справжній практичний спорт-кар.” 

Неперевершене досягнення стало відтворенням потужного дизайну надлегкого  F-PACE та його можливості поєднувати маневреність зі швидкістю та продуктивністю спортивного автомобіля. 

 

Фіона Паргетер, Директор з комунікацій та PR Jaguar Land Rover, говорить: “F-PACE – автомобіль для родини. Він швидкий та харизматичний, саме тому здійснення найбільшої «мертвої петлі» у світі стало ідеальним моментом для презентації. F-PACE довершено повним переліком інноваційних технологій та найбільш прогресивними розважальними системами, поєднаних із надшвидким wifi-зв’язком. Клієнти шаленітимуть від Jaguar F-PACE.”

Професійний водій Террі Грант пройшов два місяці інтенсивної фізичної підготовки та тренінгів з харчування для певності, що його тіло готове до сили інерції 6.5G, яка є більшою за ту, що діє на пілотів космічних шатлів. 

 

Місяці планувань пішли на те, щоб впевнитися у можливостях автомобіля та водія завершити випробування. Точні розрахунки фізики, кутів, швидкості та всі розміри вивчалися інженерами-конструкторами, математиками та експертами з безпеки.

Террі Грант, легендарний водій-каскадер, говорить: “Я дуже пишаюся тим, що сьогодні долав найбільшу у світі «мертву петлю». Неперевершена продуктивність F-PACE, його надлегка архітектура кузова надали мені повної впевненості, сили та маневреності, які були необхідні. Я дуже задоволений, що зміг повернути світовий рекорд Гіннеса до Великобританії та допоміг Jaguar «задзвонити у дзвони» перед конкурентами напередодні автосалону.”

 

Комплектація First Edition: Дизайн концепт-кару наживо

З нагоди святкування випуску абсолютно нового F-PACE, стане доступною спеціальна версія First Edition, яка буде наявна у обмеженій кількості екземплярів та лише протягом першого року виробництва. Вона ексклюзивно оснащуватиметься  380-сильним бензиновим двигуном V6 Supercharged або 300-сильним дизельним двигуном V6. First Edition буде представлена двома унікальними фарбами металік  – Caesium Blue та Halcyon Gold, які відтворять образ прогресивного концепту C-X17, який було представлено у 2013 році на автосалонах у Франкфурті та Гуанчжоу. Клієнти також зможуть обрати кольори Rhodium Silver та Ultimate Black. До подальших удосконалень належать 22-дюймові 15-спицеві диски Double Helix із сірим оздобленням та контрастними вставками, система адаптивної динаміки, світлодіодне світло, оздоблення повітрозабірників кольору Gloss Black та зсувний панорамний дах.

 

Шкіряні сидіння кольору Light Oyster оздоблені подвійним швом та прошивкою у вигляді «ялинки», на використання яких надихнув інтер’єр C-X17. Традиційне оздоблення Jaguar доповнене змінюваним освітленням салону , прогресивною розважальною системою InControl Touch Pro та 12.3-дюймовою панеллю приладів високої роздільної здатності.

Абсолютно новий F-PACE виготовляється на заводі Jaguar Land Rover у Соліхалл (Великобританія) поряд із спортивним седаном Jaguar XE.

 

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центрів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні. Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новий F-PACE