Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

SAYER - РОЗУМНЕ КЕРМО МАЙБУТНЬОГО
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2017-09-14T18:05:28+03:00
14 вересня 2017

SAYER - РОЗУМНЕ КЕРМО МАЙБУТНЬОГО

  • Sayer концепт майбутнього - Jaguar ‘FUTURE-TYPE’ що буде випускатися з 2040 року
  • Jaguar Land Rover в рамках Tech Fest 2017 заявляє, що кермо - це єдина частина авто, якою кожен володітимете у майбутньому

 

Jaguar Land Rover представляє інтелектуальне кермо майбутнього під час відкриття Tech Fest в Лондонський Унституті Мистецтв.

Це кермо житиме у вашому домі та стане вашим надійним супутником. Sayer - це перше кермо зі штучним інтелектом, яке активується вашим голосом, та зможе виконувати сотні завдань. Sayer це ваша карта у членство в нашому автомобільному клубі. Клуб, який пропонує автомобілі у приватну власність, або можливість спільного використання автомобіля.

 

Уявіть собі майбутнє автономних електричних автомобілів, де ви не володієте одним автомобілем, а замість того, можете обирати автомобілі які вам до вподоби, тоді коли вам це необхідно. Це майбутнє бачення Jaguar Land Rover та його втілення у Sayer, інтелектуальному кермі, яке може стати єдиною частиною вашого автомобіля, якою ви володітимете у майбутньому.

Вам необхідно бути на зустрічі, яка буде проведено завтра о 8 ранку? Просто дайте запит Sayer із вашої вітальні, і він опрацює ваш запит, проінформує про прибуття автомобіля і навіть порадить, в якій частини подорожі ви можете насолоджуватися керуванням самостійно, а коли краще передати управління розумній системі автомобіля.

 

Скульптурний витвір мистецтва, як і кожен продукт Jaguar Land Rover, був названий в честь одного з найвидатніших дизайнерів минулого, Малкольма Сайера, який працював у британському бренді протягом 1951-1970 років.

Відкривай майбутнє Jaguar Land Rover на Tech Fest 2017.