Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

СТАРТ ПРИЙОМУ БРОНЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА ПЕРШИЙ КРОСОВЕР JAGUAR I-PACE (X590) ІЗ ЕЛЕКТРИЧНИМ ДВИГУНОМ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-08-05T17:04:41+03:00
05 жовтня 2017

СТАРТ ПРИЙОМУ БРОНЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ НА ПЕРШИЙ КРОСОВЕР JAGUAR I-PACE (X590) ІЗ ЕЛЕКТРИЧНИМ ДВИГУНОМ

  • Jaguar I-PACE (X590) – перший кросовер із електричним двигуном від Jaguar, який буде виготовлений за концептом виробника.
  • Розпочато бронювання замовлень на автомобіль, що буде виготовлено за концептом виробника, на умовах оплати забезпечувального платежу
  • Розмір забезпечувального платежу становить 30 000 гривень без ПДВ.

 

6 вересня 2017 року офіційна дилерська мережа Jaguar в Україні розпочала приймання попередніх замовлень на автомобіль Jaguar I-PACE (X590), що надійде в серійне виробництво за концептом виробника та буде представлений в Україні орієнтовно в кінці 2018 року*.

 

Jaguar I-PACE (Х590) – перший кросовер із електричним двигуном від Jaguar. Потенційні клієнти на абсолютно новий Jaguar I-PACE (X590) мають змогу оплатити забезпечувальний платіж і забронювати автомобіль, щоб стати власником одного із перших Jaguar I-PACE (Х590), які з’являться на території України. Наразі неможливо розрахувати точну вартість автомобіля, надати детальну інформацію про комплектацію, всі технічні характеристики, умови експлуатації, гарантійні умови, строки поставки нового автомобіля Jaguar I-Pace (X590). Проте незважаючи на вищевикладене, клієнт, який бажає забронювати новий автомобіль Jaguar I-Pace (X590) для майбутнього викупу, на підтвердження свого наміру сплачує офіційним дилерам Jaguar забезпечувальний платіж у розмірі 30 000 гривень без ПДВ.

Умови оформлення бронювання на умовах оплати забезпечувального платежу за посиланням. 

Концептуальний Jaguar I-Pace (X590) сьогодні це:

  • розумний 5-місний спортивний автомобіль,
  • середньорозмірний кросовер,
  • електрокар із видатними динамічними характеристиками,
  • унікальний дизайн екстер’єру та інтер’єру.

 

 

Основні характеристики концептуального Jaguar I-PACE (Х590)

Модель буде оснащена інтелектуальною системою повного приводу, літій-іонним акумулятором потужністю 90кВт, що швидко та легко заряджається до 80% всього за 90 хвилин, а відстань, яку можна подолати до повного розрядження батареї, становитиме 545 км. Jaguar I-PACE (X590) буде доступний у двох комплектаціях із електродвигунами, що видаватимуть потужність у 320 к. с. та 400 к. с. і розганятиметься до 100 км/год всього за 5,8 та 4,2 секунди відповідно. Максимальна швидкість, яку зможе розвинути електрокар, – 200 км/год. Компактні та легкі електродвигуни видаватимуть 700 Нм крутного моменту, а повний привід забезпечить стабільність за будь-яких дорожніх умов.

Jaguar I-PACE (Х590) дійсно буде вирізнятися з-поміж інших електрокарів своєю потужністю, маневреністю, комфортом та вишуканістю. I-PACE (Х590) – це автомобіль, що орієнтовано на водія.

 

Довжина

Ширина

Висота

Колісна база

Багажне відділення

4 680 мм

2 139 мм

1 560 мм

2 990 мм

530 л

 

Привід

Акумуляторна батарея

Потужність

Відстань до повного розрядження

Прискорення

0-100 км/год

Максимальна швидкість

Повний

90 кВт

320 к.с

545 км

5,8 сек

200 км/год

400 к.с.

545 км

4,2 сек

200 км/год

 

Остаточний вигляд, комплектація, типи двигунів та технічні характеристики автомобіля, що буде виготовлено за концептом нового автомобіля Jaguar I-Pace (X590), можуть відрізнятися від наведених у цій інформації.

На сьогодні глобальна ініціатива бренда щодо попередніх замовлень автомобіля користується великим попитом. У світі вже укладено понад 750 попередніх контрактів-замовлень на Jaguar I-PACE (Х590). Загальною стратегією бренда Jaguar є електрифікація всіх нових автомобілів Jaguar з 2020 року.

Генеральний директор Jaguar Land Rover Др. Ральф Шпет сказав: "Кожну нову модель Jaguar Land Rover буде електрифіковано з 2020 року, і це надасть нашим клієнтам ще більше можливостей для вибору. Ми представляємо у своєму модельному ряді набір електрифікованих автомобілів, який містить повністю електричні, гібридні та напівгібридні автомобілі. Наш перший повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE (Х590) надійде в продаж уже наступного року.”

Більше про І-PACE (Х590)

Умови оформлення бронювання на умовах оплати забезпечувального платежу за посиланням.

*Строки поставки та остаточні деталі серійної версії будуть додатково повідомлені на офіційному сайті Jaguar www.jaguar.ua.

 

Про компанію:

Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua


ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО I-PACE (Х590)