Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ

ВІДКРИТТЯ НОВИХ ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ JAGUAR В ОДЕСІ ТА ХАРКОВІ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2015-11-10T21:32:37+02:00
10 листопада 2015

ВІДКРИТТЯ НОВИХ ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ JAGUAR В ОДЕСІ ТА ХАРКОВІ

Офіційний імпортер Jaguar Land Rover в Україні повідомляє про розширення дилерської мережі Jaguar в Україні. Статус офіційного дилера отримали існуючі партнери компанії по бренду Land Rover ТОВ «Віннер-Одеса» (м. Одеса) та ТОВ «Авто Граф М» (м. Харків).

ТОВ «Віннер-Одеса» (м. Одеса) та ТОВ «Авто Граф М» (м. Харків) працюють на ринку з 2006 та 2009 років відповідно.

До родини Jaguar приєднався новий офіційний дилер у м. Одесі компанія «Віннер-Одеса», з яким компанія Віннер Імпортс Україна, Лтд. вже співпрацює по брендам Land Rover, Volvo та Ford. «Віннер-Одеса» працює на ринку з 2006 року та є офіційним дилером 5 автомобільних брендів: Ford, Land Rover, Volvo, Mitsubishi, а відтепер і Jaguar. Автоцентр займає площу більше ніж 2 000 квадратних метрів вздовж центральної одеської автомагістралі і територіально розділений на: фасадну ділянку, яка включає велику гостьову стоянку, автосалон та зону сервісу. Сервісний центр обладнано сучасним авторизованим Jaguar Land Rover обладнанням, а технічний персонал атестовано відповідно до вимог виробника для проведення регламентного обслуговування, виконання гарантійних та після гарантійних робіт.

ТОВ «Авто Граф М», який офіційно представляє бренд Land Rover у Харкові з 2009 року, відтепер запропонує потенційним клієнтам модель ряд автомобілів бренду Jaguar.  В 3S центрі «Авто Граф М» працюють високопрофесійні консультанти, які нададуть детальну інформацію про Jaguar та доступну лінійку автомобілів. Також компанія «Авто Граф М» пропонує всі переваги офіційного сервісу Jaguar: гарантія виробника, сертифікований персонал, повний комплекс послуг від діагностики та технічного обслуговування до складного ремонту.

Відтепер шанувальники бренду Jaguar зможуть насолодитись розкішними британськими авто та відмінним сервісом, відвідавши офіційні дилерські центри ТОВ «Віннер-Одеса» у м. Одеса та ТОВ «Авто Граф М» у м. Харкові.

«Авто Граф М»
вул. Котлова, 29, м. Харків
(057) 766 88 99 (продаж)
(057) 766 88 99 (сервіс)

«Віннер-Одеса»
вул. М. Грушевського, 39Б, м. Одеса
телефон: (048) 734 18 00