Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

БЕНЗИНОВІ ТА ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ

ОБИРАЙ

Вибір двигуна

Ми пропонуємо широкий вибір двигунів на дизельному та бензиновому паливі, але, можливо, ви ще не знаєте, який саме з них вам підійде найбільше. Широкий вибір доступних двигунів дозволяє вам співставити ваш стиль життя та види подорожей, які ви здійснюєте регулярно.

ЯКИЙ ВИ ВОДІЙ?

ПО МІСТУ

Якщо ви використовуєте свій автомобіль для коротких поїздок у межах міста, наприклад, щоб підвезти дитину до школи, поїхати до супермаркету, ви рідко їздите по трасі, пробіг вашого автомобіля мінімальний і ваш шлях зазвичай лежить через міські дороги, то бензиновий двигун підійде вам найкраще.

ПОЗА МІСТОМ

Для водіїв на довгі відстані по трасі і тим, хто рідко їздить по місту, дизельний двигун буде розумним вибором.

ЗМІШАНИЙ ЦИКЛ

Тим, хто живе поза містом, але часто пересувається автомагістралями, варто розглянути дизельний двигун. Дизельні двигуни Jaguar за стандартом Євро 6 звільняються від додаткових зборів у зонах з низьким рівнем викидів

ЇЗДА ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ

Якщо ви любите гострі відчуття та їзду в основному для задоволення заміськими дорогами і рідко виїжджаєте в місто, то вам підійде як дизельний, так і бензиновий двигун.

КЛЮЧОВІ ФАКТИ

ДВИГУНИ ЄВРО 6

Наші дизельні двигуни Євро 6 входять до числа найекологічніших у світі, їх порівнюють з бензиновими двигунами, проте рівень викидів CO2 у наших двигунів на 20-25% меньший.

ОКСИД АЗОТУ

Усі наші автомобілі, починаючи з вересня 2015 року, оснащені провідною технологією селективного каталітичного відновлення (SCR) для додаткового очищення вихлопних газів (наприклад, AdBlue), що допомагає зменшити викиди NOx.

САЖЕВІ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ДИЗЕЛЬНИХ ДВИГУНІВ

З 2004-го по 2016 рік рівень викидів NOX у наших двигунах було зменшено на 84%. Високоефективні сажеві фільтри у наших автомобілях затримують 99,9% усіх викидів.

ЗОНИ З ДУЖЕ НИЗЬКИМ ДОЗВОЛЕНИМ РІВНЕМ ВИКИДІВ

Наші двигуни Євро 6 не підлягають щоденному стягненню податку для транспортних засобів у зонах з низьким дозволеним рівнем викидів, як, наприклад, у Лондоні, Велика Британія.

ГЛОСАРІЙ