Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

F-PACE

Найбільш практичний спорт-кар Jaguar поєднує в собі динаміку керування спортивним автомобілем та витончений дизайн із повсякденною практичністю та показники ефективності та економічності, як і повсякденні автомобілі.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

Вартість, від

1 210 860 грн.

 • ВИКИДИ В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ CO2 г/км
 • Усього 126 з механічною трансмісією
 • Усього 134 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • До 4,8 з механічною трансмісією
 • До 5,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Вартість, від

1 210 860 грн.

 • ВИКИДИ В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ CO2 г/км
 • Усього 126 з механічною трансмісією
 • Усього 134 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО В ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • До 4,8 з механічною трансмісією
 • До 5,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

F-PACE — це позашляховик, що вирізняється високою потужністю та дарує максимум задоволення від керування. Кожна деталь автомобіля була технологічно довершена, тому подорож у F-PACE буде приємною, безпечною і, окрім того, ви будете завжди залишатися на зв’язку. Він має високу прохідність та місткий салон для щоденних потреб. F-PACE – це Jaguar для вас та вашої сім’ї.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

ALL IN THE NAME OF PERFORMANCE

Щоб добитися виняткової, захоплюючої динаміки, фахівці підрозділу Special Vehicle Operations (SVO) вдосконалили дизайн кузова F-PACE. Конфігурація F-PACE SVR – це наразі найкращий результат еволюції F-PACE, який неодноразово відзначався нагородами.

 

ВЕРСІЇ

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

Унікальні логотипи та ексклюзивне оформлення екстер'єру в кольорі  Dark Satin Grey підкреслюють динамічний норов F-PACE 300 SPORT. Вражаючий інтер'єр автомобіля, сповнений індивідуальності, дозволяє  насолоджуватися кожною поїздкоюНОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

На створення F-PACE Checkered Flag надихнула спадщина гоночних автомобілів, яка втілилась у потужному зовнішньому вигляді, оригінальних логотипах та можливості обрати один з наших найбільш продаваних автомобілів.СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СПОРТИВНА ДНК

F-PACE - це SUV з характером спортивного автомобіля. Від виступу на капоті і до виразних вигинів задньої частини – характерний екстер’єр автомобіля притягує погляди завдяки своєї унікальності. Тепер у вас з'явилася можливість випробувати F-PACE в модифікації від підрозділу SVO. SVR відрізняється такими елементами, як новий передній бампер, ширший спойлер і вентиляційні решітки на капоті, які поліпшують аеродинаміку та підкреслюють неймовірну міць автомобіля.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР’ЄР
ПРАКТИЧНІСТЬ ТА ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР

F-PACE пропонує найбільший у своєму класі об'єм багажного відділення - 650 літрові1 - та універсальні задні сидіння, що складаються в пропорції 40:20:40.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР
ПОТУЖНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Оновлена лінійка двигунів, яка включає 5-ти літровий турбований паливний двигун V8 потужністю 550 к.с.2, та полегшена алюмінієва архітектура забезпечують плавність ходу, ефективність та вражаючі робочі характеристики.

На автомобілі, представленому на відеоматеріалах сайту, можуть бути встановлені не всі актуальні оновлення та поліпшення. Будь ласка, звертайтеся то місцевого дилера Jaguar, щоб ознайомитись з останніми специфікаціями.

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Jaguar F-PACE представляє сучасні технології, такі як опціонний проекційний дисплей Head-up та ключ-браслет Activity Key, а також передові системи допомоги водію, роблять поїздки легкими та приємними. До цього переліку також входить сучасна система Touch Pro, яка розважає вас під час поїздок та забезпечує постійний зв’язок з зовнішнім світом.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Jaguar F?PACE отримав п’ять зірок у рейтингу Euro NCAP. Високих оцінок вдалося досягти в таких категоріях, як захист дорослих пасажирів та водія, захист пасажирів-дітей та захист вразливих учасників дорожнього-руху. Ці досягнення ще раз засвідчили надзвичайну безпеку автомобіля у порівнянні з іншими автомобілями, представленими на ринку. 

Комбінація активних та пасивних заходів безпеки включає стандартні функції, такі як автономне екстрене гальмування (Autonomous Emergency Braking) разом з системою виявлення пішоходів (Pedestrian Detection), а також стандартні системи допомоги водію, такі як система утримання в смузі руху  (Lane Keep Assist) та система контролю втоми водія (Driver Condition Monitor).

ВІДВІДАЙТЕ САЙТ EURO NCAP

F-PACE ДЛЯ БІЗНЕСУ

F-PACE пропонує унікальне поєднання повсякденної практичності, неперевершеної ефективності та виразного спортивного стилю. 

Полегшена конструкція кузова, технології низького тертя та найсучасніша аеродинаміка F-PACE допомагають забезпечити низькі викиди СО2 та безпрецедентне споживання пального, що робить сукупну вартість володіння привабливо конкурентоздатною.

Додайте сюди збільшений внутрішній простір салону й багажного відділу, що необхідний для кожного аспекту вашого трудового та особистого життя. З F-PACE тяжко конкурувати, він стане окрасою будь-якого парку автомобілів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО F-PACE ДЛЯ БІЗНЕСУ

ВИБЕРІТЬ СВІЙ F-PACE

Визначте свій власний баланс продуктивності, потужності й розкоші, оглянувши модельний ряд F-PACE.

F-PACE PURE

Сутність F-PACE. Енергія, потужність, маневреність та практичність.

Вартість, від 1 210 860 грн.

F-PACE PURE Сутність F-PACE. Енергія, потужність, маневреність та практичність.
1210860
F-PACE PURE
5 100

F-PACE PRESTIGE

Ще більше розкоші з бездоганно оформленим інтер’єром та шкіряною оббивкою.

Вартість, від 1 333 930 грн.

F-PACE PRESTIGE Ще більше розкоші з бездоганно оформленим інтер’єром та шкіряною оббивкою.
1333930
F-PACE PRESTIGE
5 100

F-PACE PORTFOLIO

Вершина розкоші серії F-PACE. Елегантний, вишуканий та оснащений великою кількістю надсучасних технологій.

Вартість, від 1 442 120 грн.

F-PACE PORTFOLIO Вершина розкоші серії F-PACE. Елегантний, вишуканий та оснащений великою кількістю надсучасних технологій.
1442120
F-PACE PORTFOLIO
5 100

F-PACE R-SPORT

Впевнений спортивний стиль, екстер’єр, оздоблений у спортивному стилі, та спеціальні спортивні сидіння.

Вартість, від 1 416 700 грн.

F-PACE R-SPORT Впевнений спортивний стиль, екстер’єр, оздоблений у спортивному стилі, та спеціальні спортивні сидіння.
1416700
F-PACE R-SPORT
5 100

F-PACE S

Щоб отримати справжній потужний спортивний автомобіль, обирайте 3,0-літровий дизельний двигун V6 потужністю 300 к. с. з турбонаддувом або 3,0-літровий бензиновий двигун V6 потужністю 380 к. с. з компресором наддуву.

Вартість, від 2 031 740 грн.

F-PACE S Щоб отримати справжній потужний спортивний автомобіль, обирайте 3,0-літровий дизельний двигун V6 потужністю 300 к. с. з турбонаддувом або 3,0-літровий бензиновий двигун V6 потужністю 380 к. с. з компресором наддуву.
2031740
F-PACE S
5 100
Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.
1Під полицею багажного відділення, при наявності комплекту для ремонту шин. 508 літрів з запасним колесом зменшеного розміру. 463 літри з повнорозмірним запасним колесом.
3Доступний тільки для Jaguar F?PACE SVR.
*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.