Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

АКСЕСУАРИ F-PACE

Персоналізуйте Ваш F-PACE. Обирайте варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.

Ми пропонуємо ряд аксесуарів для того, щоб ви змогли покращити та урізноманітнити характеристики вашого F-PACE, а також додати йому індивідуальності. Аксесуари Jaguar дозволять персоналізувати F-PACE з урахуванням ваших вподобань, потреб та інтересів. Наші найбільш популярні аксесуари зібрані у чотири пакети: Carbon Fibre, Exterior Styling, Interior Styling та Lifestyle. Створіть свій власний F-PACE або перегляньте наш онлайн-каталог аксесуарів.

ПАКЕТ CARBON FIBRE

З нашими високоякісними аксесуарами із вуглеволокна зовнішність вашого F-PACE вражатиме своєю ефектністю.

АКСЕСУАРИ В ПАКЕТІ CARBON FIBRE:

Накладки дзеркал та бокові повітрозабірники із високоякісного натурального вуглеволокна.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

ПАКЕТ EXTERIOR STYLING

Насолоджуйтесь красою аксесуарів кольору Gloss Black, спеціально розроблених, щоб підкреслити спортивний стиль F-PACE.

АКСЕСУАРИ В ПАКЕТІ EXTERIOR STYLING:

Накладки дзеркал та бокові повітрозабірники кольору Gloss Black.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

ПАКЕТ LIFESTYLE

F-PACE, доповнений аксесуарами з пакету Lifestyle, максимально відповідатиме вашим щоденним потребам і в бізнесі, і в дозвіллі.

АКСЕСУАРИ В ПАКЕТІ LIFESTYLE:

Отримайте більше від свого F-PACE завдяки цьому пакету. Рейлінги на дах із фірмовою символікою Jaguar дозволять вам перевозити будь-що: від спортивного інвентарю до багажу. Передні та задні бризковики нададуть додатковий захист від бруду та камінців. Гумові килимки для салону та багажного відділення виготовлені з високоякісних матеріалів, а тому легко чистяться і слугуватимуть вам дуже довго.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

ПАКЕТ INTERIOR STYLING

Ці оригінальні якісні аксесуари для салону автомобілів Jaguar додадуть виразності вашому F-PACE.

АКСЕСУАРИ В ПАКЕТІ INTERIOR STYLING:

До складу цього пакету входять килимові покриття преміум-класу, що забезпечують повний захист салону та багажного відділення автомобіля, надаючи вашому F-PACE ще більшої ексклюзивності. Незрівнянний комфорт для водія та функціональність забезпечить коробка перемикання передач кольору Satin Chrome із анодованого алюмінію.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

Обираючи модель з лінійки F-PACE та додаючи до неї аксесуари, ви створюєте власний неповторний автомобіль. Якщо ви не хочете обмежуватися запропонованими нами чотирма пакетами аксесуарів, а шукаєте дещо більш індивідуальне, перейдіть до нашого онлайн-каталогу.