Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Відкрийте для себе насолоду від керування моделлю F-PACE, за рахунок високої маневреності та використання технологічно довершених двигунів, що забезпечують ефективність та економічність.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ТЕХНОЛОГІЇ ДОСКОНАЛОСТІ

Модель F-PACE приводиться в рух потужним двигуном, у поєднанні з легкою алюмінієвою архітектурою Jaguar та передовими технологіями динамічного керування. Саме таке поєднання забезпечує хвилюючий досвід керування та вражаючу економічність.

Play Video

ЦЕ ЗАВЖДИ JAGUAR

Обираєте ви  задній (RWD)* чи повний привод (AWD), у будь-якому разі ви відчуватимете, що F-PACE – це Jaguar.

*Наявність залежить від країни продажу

ЛЕГКА АЛЮМІНІЄВА АРХІТЕКТУРА

Легка алюмінієва архітектура моделі F-PACE – міцна та надійна й забезпечує повний захист усіх пасажирів. Водночас її низька вага підносить економію пального на новий рівень, покращуючи показники керованості та гальмування. Завдяки цьому F-PACE є одним із найлегших автомобілів у своєму класі.* Він відрізняється майже ідеальним балансом розподілу ваги по осях 50:50*, що забезпечує незрівнянну спортивну динаміку та бездоганну плавність ходу.

*Залежить від моделі та типу двигуна

Play Video

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДВИГУНИ ТА ТРАНСМІСІЇ

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ

F-PACE пропонує можливість обрати один з бензинових двигунів, включаючи два варіанти з нашої лінійки Ingenium. Ці 2-літрові 4-циліндрові бензинові двигуни Ingenium з турбонагнітачем на 250 або 300 к.с. продукують виняткову потужність та крутний момент. Легка вага та радіопідшипники малого тертя призначені для плавного та високоефективного управління.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
НОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН

Технологія Ingenium містить три дизельні двигуни F-PACE. Ці цілковито алюмінієві двигуни з низьким рівнем тертя були створені спеціально для повсякденного життя. Всі двигуни оснащено системою запуску двигуна Stop/Start* та розумною системою рекуперативного заряджання, яка застосовується для забезпечення акумулятора кінетичною енергією, що продукується при гальмуванні. Це сприяє економії пального, особливо під час руху містом.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ЗАПОЗИЧЕНІ В F-TYPE ДВИГУНИ

Всі бензинові двигуни F-PACE гарантують потужність та динамічність. 3.0-літровий бензиновий двигун V6 Supercharged2 видає потужність у 380 к.с. та крутний момент 450 Нм. Такі ж двигуни встановлені на F-TYPE. Для F-PACE SVR доступний 5.0-літровий двигун V8 на 550 к.с., який видає неймовірні 680 Нм крутного моменту. Ці двигуни забезпечують миттєвий доступ до високих рівнів продуктивності та крутного моменту на всіх обертах, а також унікальний звуковий супровід.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
3,0-ЛІТРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН V6 ПОТУЖНІСТЮ 300 К. С. З ДВОСТУПЕНЕВИМ ТУРБОНАГНІТАЧЕМ

3,0-літровий дизельний двигун V6 з двоступеневим турбонагнітачем на 300 к.с. забезпечує надзвичайну потужність, високі показники крутного моменту у 700 Нм та відмінну керованість. У двигуні застосовано інноваційну систему впорскування палива common rail на 2000 бар для управління подачею палива, забезпечення ефективного спалювання та зменшення викидів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ

МЕХАНІЧНА АБО АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

F-PACE має дуже чутливу 8-ступінчасту автоматичну трансмісію, яка працює плавно й злагоджено. Вона гарантує швидке перемикання передач для швидкого розгону та під час обгону. Перемикати передачі можна і вручну за допомогою підкермових перемикачів. Шестиступінчаста механічна коробка передач * забезпечує легке й злагоджене перемикання. Ця полегшена і вдосконалена коробка передач робить F-PACE ще прудкішим та ефективнішим.

*Доступна лише для таких дизельних двигунів (залежно від країни продажу):
2,0-літрового 4-циліндровий потужністю 163 к. с.
2,0-літрового 4- циліндровий потужністю 180 к. с.

ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

F-PACE – продуктивний SUV, який поєднує захоплене керування, практичність та ефективність. Створіть ваш ідеальний F-PACE.F-PACE – це позашляховик з поліпшеними характеристиками,  який вдало поєднує задоволення від їзди з практичністю та ефективністю. Створіть F-PACE своєї мрії з допомогою Конфігуратора на нашому сайті.