Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

ЕКСТЕР’ЄР F-PACE

Потужний, динамічний вигляд та спортивний характер нового F-PACE привертають до нього захоплені погляди. F-PACE, дизайн якого натхненний моделлю Jaguar F-TYPE, - це потужний кросовер, що містить у собі дух спорткару.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

F-PACE – найновіша модель у лінійці бездоганних та інтригуючих автомобілів. Динамічні пропорції моделі відрізняються вдосконаленою аеродинамікою та забезпечують посилену потужність. Рішучий зовнішній вигляд автомобіля підкреслюється ефектною обтічною формою та похилою лінією даху.

ВДОСКОНАЛЕНА АЕРОДИНАМІКА

Аеродинамічні характеристики нового F-PACE передусім визначаються дизайном його кузова з вражаючим коефіцієнтом аеродинамічного опору Cd лише 0,34* Обтічність F-PACE просто вражає. Вдосконалена аеродинаміка дозволяє обмежити витрату пального та знизити обсяг викидів CO2 та шум зустрічного потоку повітря, а також забезпечує стабільність при високих швидкостях, що, у свою чергу, збільшує впевненість під час керування автомобілем.

*Залежить від типу двигуна.

ВИГЛЯД СПЕРЕДУ

АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ГОЛОВНІ ФАРИ

Адаптивні світлодіодні головні фари моделі F-PACE*, з ходовими вогнями у характерному стилі ‘J’ Blade від Jaguar, забезпечують інтенсивність світла, близьку до показників денного світла, що допоможе Вашим очам легше розрізняти предмети та знизить їх втому.

*Наявність обладнання залежить від комплектації та ринку. Залежно від обраної моделі, доступні також ксенонові або галогенові фари.

ВИГЛЯД ЗБОКУ

ДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ

F-PACE має динамічний вигляд із будь-якого боку. Його «м’язистий» передній бампер зі стильною решіткою радіатора та різкими вигинами нагадують спортивну елегантність моделі F-TYPE.

ВИГЛЯД ЗЗАДУ

ВИРАЗНА ХВОСТОВА ЧАСТИНА

Виразна хвостова частина підкреслює спортивний характер F-PACE, навіяний стилем F-TYPE, створюючи гарне тло для інтенсивних світлодіодних задніх ліхтарів F-PACE.

СПОРТИВНІ ДИСКИ

Модель F-PACE представлена з широким вибором легких, обтічних легкосплавних дисків, діаметром від 18” до 22”, що чудово доповнюють динамічний стиль Вашого F-PACE. Обирайте диски за допомогою нашого конфігуратора.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.