Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

Play Video

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ F-PACE

Передові технології F-PACE включають цілий ряд систем, що покликані максимально полегшити керування Вашим автомобілем та вбережуть пасажирів від небезпек.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ІННОВАЦІЇ JAGUAR

Додаток InControl об’єднує низку передових технологій, які тримають вас та ваш F-PACE на зв’язку із зовнішнім світом. Оберіть одну з двох інформаційно-розважальних систем InControl: Touch, який встановлено як стандарт, або його вдосконалену версію  Touch Pro. Обидві системи можна доповнити відповідними пакетами додатків – Connect та Connect Pro**.

TOUCH*

СТАНДАРТ НА КОЖНОМУ F-PACE

 • 8-дюймовий сенсорний дисплей
 • Панель приладів з 5" TFT-дисплеєм
 • Аудіосистема Jaguar Sound System (80 Вт)
 • Радіо AM/FM
 • З'єднання USB, Bluetooth® та AUX

TOUCH PRO*

ДОСТУПНИЙ ЯК ОНОВЛЕННЯ

Апаратне та програмне забезпечення нового покоління Touch Pro пропонує найсучасніші можливості зв'язку та розваг.

 • 10,2" сенсорний дисплей з мультисенсорним керуванням та налаштовуваним екраном швидкого доступу
 • Цифрова віртуальна панель приладів з дисплеєм 12.3" TFT та повноекранними географічними картами 3D
 • Navigation Pro
 • Аудіосистема Meridian™ (380 Вт)
 • Радіо AM/FM, Bluetooth® та 2 x USB-з'єднання
 • 10 ГБ внутрішньої пам'яті

Привод CD/DVD

ФУНКЦІЯ ПОДВІЙНОГО ЗОБРАЖЕННЯ

Опційна тільки на Touch Pro, функція подвійного зображення дозволяє передньому пасажирові й водієві переглядати різний медіа-контент на одному 10,2-дюймовому сенсорному екрані. Наприклад, передній пасажир може дивитися фільм (слухаючи звук за допомогою бездротових навушників) у той час як у сусідньому вікні дисплея водій оглядатиме навігацію.

ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ INCONTROL

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ (HUD)

Проекційний дисплей (HUD) із лазерною технологією (опція) виводить важливу інформацію прямо на лобове скло. Дані системи розпізнавання дорожніх знаків, швидкості автомобіля, повідомлення системи навігації та круїз-контролю (якщо доступно) чітко розрізняються навіть під прямим сонячним промінням. Дисплей HUD покликаний скоротити час, який Ви витрачаєте на пошук інформації на панелі приладів.

†  Вимагає установлення вітрового скла з пониженим пропусканням інфрачервоного випромінювання.

АУДІО

Оживлюйте Вашу музику за допомогою низки аудіо систем, включаючи 380W * аудіо систему Meridian™  з 11 динаміками або 825W * систему об'ємного звучання Meridian™  з 17 динаміками. Усі системи гарантують, що кожен буде насолоджуватися багатим, охоплюючим відчуттям.

*Додаткова властивість.

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

*Як зазначалося раніше, деякі з описаних функцій в додатку InControl можуть бути опціональними, а також залежати від країни продажу або типу трансмісії. Будь ласка, перегляньте інформацію на офіційному веб-сайті Jaguar вашої країни або зверніться до місцевого дилера Jaguar для отримання докладної інформації про наявність певних функцій, а також умов надання послуг у вашій країні. Деякі функції вимагають наявності SIM-карти з відповідним контрактом про надання послуг зв'язку, а також підписання подальшого контракту після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.

**На вибраних ринках, де використовується пакет Navigation Pro, потрібно вибрати всі функції Connect Pro. Докладніше про це, будь ласка, дізнайтесь у свого дилера Jaguar.