Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

Play Video

БЕЗПЕКА ТА ПРАКТИЧНІСТЬ F-PACE

Технологічно досконалий та неймовірно практичний автомобіль F-PACE має все необхідне для активного стилю життя.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ВАШОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Новий F-PACE достатньо просторий, щоб забезпечити необхідний комфорт для Вас та Ваших пасажирів, а також підкреслити Ваш стиль життя. Для ще більшої впевненості та безпеки, F-PACE обладнаний передовими технологіями допомоги водієві, що зроблять кожну подорож в автомобілі ще легшою та комфортнішою.

Play Video

ПРОСТІР ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

F-PACE – практичний та універсальний. Його конфігурація задніх сидінь 40:20:40, мала висота завантажування, широкі двері й вражаюча місткість багажника у 1740 літрів* зі складеними задніми сидіннями зробить вашу поїздку легкою й приємною. ??

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації. *Конфігурація багажника та загальний вантажний простір можуть бути різними, залежно від моделі та розміру запасного колеса, яке розміщене в ньому. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY

З браслетом Activity Key* жити на повну силу ще простіше. Браслет міцний та повністю водонепроникний. З ним Ви зможете займатися стрибками з парашутом або плаванням, не випускаючи з рук ключ від Вашого автомобіля. Традиційний брелок лишається в авто і, з міркувань безпеки, деактивується.

*В якості опції

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ОПЦІЯ ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ І БЕЗКОНТАКТНИМ ВІДКРИТТЯМ

Двері багажного відділення з електроприводом і безконтактним відкриттям (Powered Gesture Tailgate*) надають вам доступ до багажника, навіть коли руки зайняті. Просто поставте ногу під один із задніх кутів автомобіля, і двері відчиняться або зачиняться автоматично. ??

*Опційна характеристика.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

ДВОСТОРОННЯ ПІДЛОГА БАГАЖНОГО ВІДДІЛУ

Підлогу* багажного відділу F-PACE можна перевернути на інший бік, замінивши килимове покриття на практичну прогумовану поверхню, у разі перевезення вологого чи брудного устаткування.

*Конфігурація багажника та загальний вантажний простір можуть бути різними, залежно від моделі та розміру запасного колеса, яке розміщене в ньому. Докладніше дізнайтеся у свого місцевого дилера Jaguar.

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

ПОВНОРОЗМІРНЕ ЗАПАСНЕ КОЛЕСО

F-PACE комплектується повнорозмірним запасним колесом, яке відповідає розмірові обраних вами легкосплавних дисків. Це доповнення піднімає рівень підлоги багажного відділу, зменшуючи його місткість. Будь ласка, зверніться до дилера Jaguar по докладну інформацію, оскільки це може вплинути на сумісність з деякими характеристиками та аксесуарами.

ФУНКЦІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

СИСТЕМА ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ*

З нашою системою допомоги при паркуванні паркувати автомобіль в умовах обмеженого простору стає простіше, ніж будь-коли. F-PACE чітко стає на місце як під час паралельного паркування, так і при паркуванні у тісному проміжку – водієві лишається тільки натискати педаль гальма та акселератора. Функція допомоги при виїзді спрямує Ваш F-PACE під час виїзду з паралельного паркомісця.

*Надається в якості опції, наявність обладнання залежить від ринку.

ФУНКЦІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

F-PACE – продуктивний SUV, який поєднує захоплене керування, практичність та ефективність. Створіть ваш ідеальний F-PACE.