Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

Вартість, від

2 017 480 грн.

 • ПРИСКОРЕННЯ
 • 0-100 км/год за 4,8 секунд
 • ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
 • 470 км WLTP**

*Ціна є орієнтовною, остаточну ціну визначає дилер у договорі купівлі-продажу.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

Вартість, від

2 017 480 грн.

 • ПРИСКОРЕННЯ
 • 0-100 км/год за 4,8 секунд
 • ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
 • 470 км WLTP**

*Ціна є орієнтовною, остаточну ціну визначає дилер у договорі купівлі-продажу.

Вартість, від

2 017 480 грн.

 • ПРИСКОРЕННЯ
 • 0-100 км/год за 4,8 секунд
 • ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
 • 470 км WLTP**

*Ціна є орієнтовною, остаточну ціну визначає дилер у договорі купівлі-продажу.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

Вартість, від

2 017 480 грн.

 • ПРИСКОРЕННЯ
 • 0-100 км/год за 4,8 секунд
 • ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
 • 470 км WLTP**

*Ціна є орієнтовною, остаточну ціну визначає дилер у договорі купівлі-продажу.

*Показники наведено для нового WLTP тестового циклу водіння. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. Фактичні дані та загальні дані продуктивності електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.
 
 • Перший офіційний повністю електричний кросовер преміум класу із запасом ходу до 470 кілометрів в Україні
 • Jaguar I-PACE вже доступний до придбання та замовлення в офіційних дилерів Jaguar Land Rover
 • Швидка зарядка заряджає авто на 80% за 45 хвилин на станціях загального користування, а часткової зарядки тривалістю в 15 хвилин вистачає на 100 км (за використання джерела постійного струму 100 кВт)
 • Технічний огляд з пробігом 34 000 км або раз на 2 роки
 • Мережа офіційних сервісних центрів у 5 найбільших містах України, сертифіковані механіки та авторизоване обладнання для обслуговування
 

ОГЛЯД ІНТЕР'ЄРУ I-PACE

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ

НАТХНЕННЯ

Час змінюватися. Час бути справжнім Jaguar.

JAGUAR I-PACE: ДЕТАЛІ

ВІДСТАНЬ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ

Одного повного заряду вистачає на відстань 470 км згідно випробувань WLTP циклу*.
*Показники наведенo для NEDC та для нового WLTP тестових циклів водіння. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. Фактичні дані та загальні дані продуктивності електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Швидкість на рівні спортивного автомобіля досягається за рахунок миттєвого крутного моменту та повного приводу I-PACE. Розганяється до 100 км/год електрокар набирає швидкості за 4,8 секунди.

БАТАРЕЯ

Акумулятор автомобіля I-PACE ємністю 90 кВт складається з літій-іонних елементів високої енергетичної ємності. Його структура та найсучасніша система контролю температури сприяють довгостроковій роботі та підтримці максимальної потужності.

ПОТУЖНІСТЬ

I-PACE рухається за рахунок двох синхронних електродвигунів з постійними магнітами. Подібно до технології, що притаманна гоночному автомобілю I-TYPE Formula E, ці двигуни характеризуються потужністю 400 к. с. і 700 Нм крутного моменту.

ГАБАРИТИ

I-PACE компактний ззовні та просторий всередині - п'ять сидінь, значний об'єм заднього багажного відділення складає більше 1453 літрів та під капотом - 27 літрів.

ЗАРЯДКА

Завдяки швидкому заряджанню з постійним струмом 50 кВт, який можна знайти на більшості громадських станцій зарядки, - I PACE може зарядитись до 270 км запасу ходу за годину *.
*Фактичний час зарядки може відрізнятися залежно від умов навколишнього середовища та наявної установки зарядних станцій.

ВІДСТАНЬ ТА ЗАРЯДКА

Незалежно від того, це ваш перший чи черговий електричний транспортний засіб, дізнайтеся, як Jaguar I-PACE ідеально вписується у ваш спосіб життя, за допомогою нашого калькулятора відстані та опитувальника на тему зарядки.

Захоплення від навколишнього світу та водіння, легший спосіб життя та спілкування, як ніколи раніше - I-PACE – найзручніший у світі п'ятимісний спорткар.  Вже сьогодні може стати Вашим.

ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВОДІННЯ

I-PACE – це, перш за все, Jaguar, справжній автомобіль для справжнього водія. Його електродвигуни та майже ідеальний розподіл ваги забезпечують 700Нм крутного моменту та можливості маневрування властиві спортивному автомобілю.

РІШУЧІ ЛІНІЇ

Наділений елегантним, визначним аеродинамічним дизайном із низьким коефіцієнтом опору 0,29Сd, електромобіль I-PACE було створено, аби розсікати повітря,  зберігаючи заряд та підтримуючи стабільність роботи акумулятора. I-PACE вражає з будь-якого кута зору завдяки своїм плавним лініям, обтічним повітрозбірником на капоті та заднім аркам.

ОГЛЯД ЕКСТЕР’ЄРУ

СВІТЛИЙ І ПРОСТОРИЙ САЛОН

I-PACE бездоганно поєднує інноваційні технології з можливостями розширення простору. Дизайн інтер'єру характеризується чіткістю та відсутністю зайвих деталей, приємними тактильними відчуттями та широкими лініями. Наявність саме електричного двигуна дозволяє забезпечити додатковий простір в інтер’єрі салону, що, в свою чергу, означає постійний комфорт і свободу для пасажирів електромобіля I-PACE.

ОГЛЯД ІНТЕР’ЄРУ

ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Інформаційно-розважальна система електромобіля I-PACE Touch Pro Duo дозволяє контролювати всі технології транспортного засобу.

ОГЛЯД ВБУДОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Jaguar прагне створювати електромобілі, які однаково вражають і тих, хто керує ними, і тих, хто спостерігає.  Ягуар бере участь у чемпіонаті Formula E з 2016 року, а в 2018 році Jaguar запустив власну гоночну серію I-PACE eTROPHY. Це перші в світі міжнародні змагання, в яких будуть приймати участь автомобілі серійного виробництва.  Новий етап перегонів за інноваціями розпочато.

NEDC (Новий європейський цикл водіння) - це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) - це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює витрату палива, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Використовується для тестування автомобілей з опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань і профілю водіння. Цифри наведені для NEDC і для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності.

Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність EV можуть відрізнятися залежно від характеристик водіння та умов навколишнього середовища.

Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.

Описані особливості можуть бути опційними або залежними від ринку. Будь ласка, зверніться до сторінки вашої країни веб-сайту Jaguar або до місцевого дилера Jaguar, щоб уточнити деталі щодо наявності та умов для вашої країни. Для деяких функцій потрібна відповідна SIM-карта з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме додаткової підписки після першого терміну, про що повідомляє ваш дилер. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються на цій веб-сторінці щодо технологій, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, управління версіями та інших системних/візуальних змін залежно від обраних параметрів. Водій може користуватися всіма можливостями автомобіля лише в тому випадку, якщо це безпечно для нього. Водії повинні переконатися, що вони повністю контролюють транспортний засіб.