Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ НОВИЙ I-PACE

Не можете знайти відповідь на запитання про електромобілі? Запитайте спеціаліста Jaguar з електромобілів.

ПРИДБАЙТЕ АВТОМОБІЛЬ ПЕРСОНАЛЬНО ДЛЯ СЕБЕ

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

NEDC (Новий європейський цикл водіння) – це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) – це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює витрату палива, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Використовується для тестування автомобілів із опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань і профілю водіння. Цифри наведені для NEDC і для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності.
 
Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від особливостей водіння та умов навколишнього середовища.
 
Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.
 
Описані особливості можуть бути опційними або залежати від ринку. Будь ласка, відвідайте сторінку вашої країни веб-сайту Jaguar або зверніться до місцевого дилера Jaguar, щоб уточнити деталі щодо наявності та умов для вашої країни. Для деяких функцій потрібна відповідна SIM-карта з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме додаткової підписки після першого терміну, про що повідомляє ваш дилер. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях. Інформація та зображення, що представлені на цій веб-сторінці щодо технологій, включаючи екрани або послідовності дій, підлягають оновленню програмного забезпечення, управлінню версіями та іншим системним/візуальним змінам залежно від обраних параметрів. Водій може користуватися всіма можливостями автомобіля лише в тому випадку, якщо це безпечно для нього. Водії повинні переконатися, що вони повністю контролюють транспортний засіб.