Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

Play Video

АКСЕСУАРИ XE

Ви можете обирати не лише серед п’яти моделей ХЕ, кожна з яких має своє неповторне обличчя, але і з широкого асортименту аксесуарів. Із ними ви зробите ХЕ справді своїм до найменших деталей.

Персоналізуйте XE відповідно до вашого смаку та стилю життя. Ми об’єднали  найпопулярніші аксесуари в зручні пакети, які дозволяють вам легко обрати або поєднати пакети Carbon Fiber, Styling або Lifestyle. Налаштуйте свій XE, натиснувши "Створити власний автомобіль" або натисніть "Знайти аксесуари", щоб вивчити весь асортимент Jaguar Gear.

ПАКЕТ ДЛЯ СТИЛЮ

Підкресліть стильний вигляд свого ХЕ як зовні, так і усередині.

ПАКЕТ ДЛЯ СТИЛЮ МІСТИТЬ:

Глянсово-чорні бокові повітрозбірники, глянсово-чорні кришки бокових дзеркал, шкіряне оздоблення верхньої частини перемикача передач (у чорному або червоному кольорі), спортивні накладки на педалі з нержавіючої сталі та гуми (не показані).

СТВОРИТИ СВІЙ XE

ПАКЕТ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ

Подорожі на природу або у міський парк можуть негативно позначитися на салоні автомобіля, але ми допоможемо зберегти ваш ХЕ чистим і бездоганним.

ПАКЕТ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ МІСТИТЬ:

Передні та задні бризковики для захисту кузова від бруду та уламків каміння, фірмові зносостійкі килимки з гуми, що зберігають покриття салону в чистоті, та гумовий килимок спеціально для багажного відділення ХЕ, що легко виймати та мити.

СТВОРИТИ СВІЙ XE

Створюючи свій ХЕ, ви можете обрати модель та додати обладнання й аксесуари на власний смак. А якщо ви бажаєте вийти за рамки продемонстрованих чотирьох пакетів і ще більше персоналізувати свій ХЕ, пропонуємо ознайомитися з нашим повним онлайн-каталогом.