Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ XE

Новітні технології, якими оснащено ХЕ, гарантують вашу безпеку, задоволення від керування та зв’язок із зовнішнім світом.

ІННОВАЦІЇ JAGUAR

В ХЕ бездоганно поєднується безліч інноваційних технологій – від багатофункціональних мультимедійних пристроїв і до ретельно налаштованих аудіосистем та інтелектуальних засобів допомоги водієві.

TOUCH PRO

Технологія ХЕ найвищого рівня, система InControl Touch Pro* оснащена 10-дюймовим сенсорним екраном із неймовірно швидким реагуванням. InControl Touch Pro має кастомізований екран та технологію природнього спілкування. 

ФУНКЦІЯ DUAL VIEW*

Функція подвійного зображення дозволяє передньому пасажирові й водієві переглядати різний медіа-контент на одному 10-дюймовому сенсорному екрані. Наприклад, пасажир, що сидить спереду, може дивитися фільм (користуючись бездротовими навушниками) у той час як у сусідньому вікні дисплея водій переглядатиме дані системи навігації.

ВІРТУАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ *

Високоякісний 12,3-дюймовий дисплей віртуальної панелі приладів XE має графічний інтерфейс із розширеними функціональними можливостями, що робить водіння ще більш приємним. Налаштовується відповідно до ваших особистих уподобань та дозволяє обирати із чотирьох тем дисплея та режимів карт.

ТОЧКА ДОСТУПУ WI-FI

Підключившись до локальної мережі 4G за допомогою потужної зовнішньої антени XE, точка доступу Wi-Fi підтримує зв’язок із зовнішнім світом для  вас і ваших пасажирів. Можна використовувати одночасно до восьми пристроїв, що дозволить кожному залишатися на зв'язку з роботою, життям та розвагами під час руху.

ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ НА ЛОБОВОМУ СКЛІ**

Система лазерного проектування панелі приладів на лобове скло у розширеній комплектації ХЕ виводить основні дані прямо перед очима водія. Вона інформує про швидкість і дає навігаційні вказівки. Завдяки цій технології водій заощаджує час, необхідний для розглядання панелі приладів, і постійно стежить за швидкістю автомобіля. Показники швидкості руху, інформація системи розпізнавання дорожніх знаків, повідомлення навігаційної системи та круїз-контролю (якщо доступно) чітко видно на вітровому склі навіть під яскравими сонячними променями. Проекційний дисплей дозволяє зосередитися на дорозі й не відволікатися на панель приладів.


**Опціонально.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення інформації.

АУДІО

XE пропонує низку сучасних аудіо систем, у тому числі аудіо систему Jaguar потужністю 125 Вт з 6 динаміками. Аудіо система Meridian забезпечує відчуття покращеного прослуховування. Оберіть звичайну аудіо систему Meridian або систему об'ємного звучання. З системою об'ємного звучання Meridian потужністю 825 Вт на усіх місцях розташування пасажирів в XE, кожен буде насолоджуватися багатим, всеохоплюючим відчуттям завдяки 16 динамікам та сабвуферу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ФУНКЦІЇ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ТА РУСІ

У XE до ваших послуг низка систем допомоги водієві, які покликані зробити ваші подорожі безпечнішими. Розроблені на основі найновіших технологій, ці функції допоможуть уникнути потенційного зіткнення і впоратися з непередбачуваними ситуаціями, що можуть виникнути на дорозі.

СИСТЕМА АВТОНОМНОГО ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ**

У разі виявлення небезпеки зіткнення XE видає звуковий сигнал. За ним ідуть візуальні попередження. Якщо водій не реагує, система задіює гальма, знижуючи силу вірогідного удару.


** Стандартна функція (залежить від ринку).

ФУНКЦІЇ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ТА РУСІ

В автомобілях ХЕ поєднано потужність, удосконалені технології та виразний дизайн, а в основі всього – легка алюмінієва архітектура. Створіть свій ідеальний ХЕ за допомогою нашого конфігуратора.

* Оскільки ми систематично оновлюємо InControl, конкретні характеристики, опції і наявність залежать від ринку.