Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

Play Video

ІНТЕР’ЄР XE

Цілеспрямований, ретельно продуманий та ідеально виконаний. ХЕ – це місце натхнення для водія та пасажирів.

НА СИДІННІ ВОДІЯ

Відчуйте емоційне єднання зі своїм ХЕ, коли влаштуєтесь на глибокому сидінні, що набуде форми вашого тіла. Завищена центральна консоль поруч із вами створює відчуття, наче ви в кабіні літака, а перед вашими очима – ступінчаста панель приладів. Всі елементи управління у вас під рукою.

ВИШУКАНІСТЬ У ДЕТАЛЯХ

XE 300 SPORT не слідує трендам, він їх створює. Жовта подвійна стрічка додає сміливого контрасту всередині інтер'єру, що забезпечує унікальний, спортивний вигляд.

РОЗКІШНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

Завдяки своїм плавним лініям унікальна панель приладів ХЕ ярусами розходиться перед вашими очима, ніби розширюючи простір.

ХЕ ОЖИВАЄ

Пульсуючи як серце, кнопка Start встановлює емоційний зв'язок між водієм та авто. Її ритм у 72 подвійні удари на хвилину співпадає з пульсом ягуара, що розлігся на відпочинку. Натисніть кнопку Start і ваш ягуар прокинеться, ворухнуться стрілки приладів, загарчить двигун. В автомобілях з автоматичною трансмісією система керування приводом JaguarDrive сама підніметься в робочу позицію, ніби вітаючи вас.

 

*Стрілка приладів не доступна, коли встановлений додатковий інтерактивний дисплей Interactive Driver Display.

ВИШУКАНІСТЬ У ДЕТАЛЯХ

Наші матеріали від найкращих постачальників шкіри у Великобританії та Італії створюють природне відчуття, наче ви торкаєтеся м’якої рукавички. Подвійна стрічка підвищує витривалість, вона пропонується у контрастних кольорах, що підкреслює розкіш салону ХЕ.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Салон ХЕ – це ваш власний простір, де ви можете створювати унікальний вигляд і відчуття. Ми надаємо якісні та сучасні матеріали преміум-класу та виняткову майстерність виконання, а ви кажете нам, як має виглядати салон вашої мрії. Ви можете обрати вишукані та сучасні накладки, високоякісні тканини або шкіру із цілого асортименту кольорів.

СИДІННЯ У 300 SPORT

Завдяки фігурним спортивним сидінням з тисненням 300 SPORT, що набувають форми вашого тіла, та яскравій жовтій контрастній стрічці, інтер'єр XE 300 SPORT демонструє та дарує відчуття абсолютної ексклюзивності.

ДИЗАЙН ДЕТАЛЕЙ

З природними формами інтер’єру ХЕ гармонійно поєднуються сучасні або класичні матеріали та варіанти оздоблення за вашим вибором. Обидва боки панелі приладів ХЕ прикрашають матово-хромові повітрозбірники, зручно розташовані в панелях дверей. Якщо налаштувати фонове підсвічування та освітити ХЕ зсередини, вони підкреслять просторість салону і нашу уважність до деталей.

КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ

ХЕ завдовжки 4672 мм та завширшки 1850 мм (зі складеними боковими дзеркалами), тож на його задніх сидіннях можуть комфортно розташуватися три дорослі пасажири. У багажному відділенні об’ємом 455 літрів також чимало простору для вантажу.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

В автомобілях ХЕ поєднано потужність, удосконалені технології та ефектний дизайн, а в основі всього – легка алюмінієва архітектура. Створіть свій ідеальний ХЕ за допомогою нашого конфігуратора.