Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ПРАКТИЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА XE

XE оснащений низкою функцій, які гарантують вам безпеку в кожній поїздці.

ДОСТУПНІСТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

Play Video

ПРАКТИЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Опціональні сидіння другого ряду легко складаються, щоб вам було зручніше розмістити речі в багажному відділенні. Навіть якщо ваші руки зайняті, ви легко зможете відчинити чи зачинити опціональні дверцята багажника із сенсорним безконтактним керуванням.

 

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Допомагає уникнути зіткнень з іншими транспортними засобами й пішоходами за допомогою камери, радара та ультразвукових датчиків. Якщо система виявляє загрозу зіткнення, вона дає звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує на попередження, система застосовує гальма, щоб зменшити силу можливого удару.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ І ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Круїз-контроль дозволяє підтримувати постійну швидкість без потреби застосування педалі акселератора. За допомогою обмежувача швидкості ви можете встановити максимальну допустиму швидкість автомобіля.

АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧІВ ШВИДКОСТІ Й СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Інформує вас про обмеження швидкості та заборону обгону, виводячи дані про відповідні знаки на приладову панель. Адаптивний обмежувач швидкості1 керується даними системи розпізнавання дорожніх знаків (TSR), щоб допомогти водієві дотримуватися швидкісного ліміту.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СТУПЕНЯ ВТОМИ ВОДІЯ

Аналізуючи динаміку керма, а також активність педалей акселератора і гальма, система контролю ступеня втоми водія відстежує ваш стан. Якщо система виявить, що ви починаєте відчувати сонливість за кермом, вона порекомендує вам зупинитися й відпочити.

СИСТЕМА ДОТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ

Виявляє, коли автомобіль ненавмисно виїжджає зі своєї смуги руху й повідомляє про це водія вібрацією керма, пропонуючи повернутися до своєї смуги.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ

Камера заднього огляду забезпечує кращу видимість під час руху заднім ходом. Щоб допомогти вам під час паркування, система показує на сенсорному екрані габарити вашого XE та траєкторію його руху.

Play Video

МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Матричні світлодіодні фари автоматично налаштовують форму променя, щоб не засліпляти водіїв зустрічних автомобілів. У поєднанні з анімованими індикаторами напрямку руху вони  дозволяють водіям інших транспортних засобів швидше зрозуміти напрямок вашого руху.

 

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Кожен пакет пропонує низку функцій, які допоможуть тримати вас поінформованими і в безпеці. Пакет Pack входить до стандартної комплектації на SE. Пакети Park і Drive входять до стандартної комплектації на HSE.

1Опціонально на S.
1Опціонально на S і SE .