Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

НОВИЙ XF CHEQUERED FLAG

Підкреслюючи титулований дизайн моделі XF.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

Вартість, від

1 092 899 грн.

 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером
в договорі купівлі-продажу.

Вартість, від

1 092 899 грн.

 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Модель XF закріпила успіх найбільш титулованих автомобілів бренду Jaguar.  Володіючи неперевершеним поєднанням стилю та вмісту, XF втілює унікальне поєднання дизайну, динаміки та витонченості, створюючи таким чином автомобіль, який пропонує одразу і азарт, і продуктивність. Оснащений найновітнішими технологіями, XF подбає про вашу безпеку, взаємозв’язок і захоплення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР XF

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

САЛОН

Оберіть преміальний седан Jaguar XF. Розкіш та винятковий драйв вам гарантовані

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ВЕРСІЇ

НОВИЙ XF CHEQUERED FLAG

Яскрава інтерпретація спокусливого поєднання дизайну, динаміки та вишуканості моделі XF.
Checkered Flag пропонує унікальні бейджі, колеса та можливість обрати один з наших найбільш продаваних силових агрегатів, поєднуючи ексклюзивність з індивідуальним смаком.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ЛЕГКИЙ, ІНТУЇТИВНИЙ, РЕАКТИВНИЙ

Завдяки полегшеній алюмінієвій будові Jaguar XF є більш ефективним і пропонує вам нижчі експлуатаційні витрати та низький рівень викидів — до 104 г/км1†. Під час руху полегшена передня подвійна підвіска поперечного важеля та задня підвіска системи Integral Link забезпечують найвищий рівень комфорту для пасажирів і бездоганну керованість для водія.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДОСКОНАЛОСТІ

XF — це шлях неординарного вибору та розкоші. Це місце, де преміум-матеріали майстерно поєднані в дизайн, що створює абсолютний і всеосяжний комфорт. Де б ви не сиділи всередині салону, сучасний дизайн XF та його багате природне освітлення у поєднанні з вишуканою майстерністю створюють атмосферу м’якої витонченості.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЖИТТЯ

XF безкомпромісний поміж сміливим стилем, універсальністю та безпекою. Прогресивні технології призначені для того, щоб ви могли розслабитись за кермом, знаючи, що XF подбає про вашу безпеку, разом із тим пропонуючи практичний простір для вантажу і ряд інноваційних та зручних функцій, що полегшать ваше життя.

Автомобіль на ілюстрації: XF S Sportbrake з опціями (не доступний для українського ринку).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРАКТИЧНІСТЬ І БЕЗПЕКУ

П’ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Автомобіль Jaguar XF отримав нагороду у 5 зірок на церемонії Euro NCAP 2015 року за результатами тестування рівня його безпеки.3

Модель XF пропонує  винятковий рівень безпеки. Транспортний засіб було оцінено за найвищими показниками в усіх категоріях, включно із “Пасажиром” та “Пішоходом”, і наразі він є однією серед найбільш високо оцінених моделей цього сегменту. 

Автомобіль XF також пропонує декілька систем безпеки, у тому числі автономне екстренне гальмування, що дозволяють забезпечувати найвищий рівень безпеки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

Проектуючи XF, ми врахували всі критерії сукупної вартості володіння автомобілем і досягли дивовижних результатів: 34 тис. км пробігу або два роки між технічними обслуговуваннями. Нам вдалося знизити викиди CO2 до 104 г/км1‡, а витрату пального — до 4,0 л/100 км, забезпечивши XF місце серед лідерів свого класу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ XF

Кожна модель XF в лінійці пропонує поєднання ефективності, потужності та розкоші.

1 Представлені показники продуктивності та ефективності двигуна, типові лише для XF Saloon.

2 Система InControl, опції та наявність залежать від країни продажу — перегляньте інформацію місцевого дилера Jaguar щодо доступності та повних умов. Розміщена на цій сторінці інформація та зображення стосовно технології InControl, включно зі скріншотами чи групою скрішнотів, є суб’єктами оновлень програмного забезпечення, модифікацій після виходу нових версій, а також інших системних/візуальних змін залежно від обраних параметрів. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.

3 Лише для XF Saloon..

4 Представлені показники продуктивності та ефективності двигуна характерні лише для XF Saloon

NEDC (Новий європейський цикл їзди) — це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів пасажирського транспортного засобу у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура випробувань автомобілів) — це новий процес, який було поступово розпочато у 2017 році, і завдяки якому вимірюється кількість палива, енергоспоживання, діапазон та викиди. Це зорієнтовано на адаптацію даних до більш реальної водійської манери. Цикл тестує автомобілі нетиповим обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та характеристик водіння. Дані були сформовані для NEDC та для нових випробувань водійського циклу WLTP. Різниця в цифрах залежить скоріше від способу тестування автомобілів, ніж від зниження продуктивності.