Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation

ІНТЕР’ЄР XF

XF пропонує різномаїття вибору розкішних інтер'єрів та збільшений простір салону.

Презентовані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

СУЧАСНА МАЙСТЕРНІСТЬ

В оформленні інтер’єру XF застосовано низку сучасних преміум-матеріалів, ексклюзивно розроблених для того, щоб запропонувати вам надзвичайний комфорт та відчуття достатку.

НЕ СХОЖИЙ НА ІНШИХ/НЕ ТАКИЙ ЯК УСІ

Починаючи з алюмінієвого механічного перемикача передач до м'якої зернистої шкіри на кермі — кожен елемент у салоні XF 300 SPORT був ретельно продуманий і майстерно відтворений.

НА СИДІННІ ВОДІЯ

Відчиніть двері XF і кнопка Старту заманить вас всередину. Повторюючи ритм серця, вона встановлює емоційний зв'язок між водієм і авто. Її ритм у 72 подвійні удари на хвилину співпадає з пульсом ягуара на відпочинку. Тепер натисніть кнопку Start і XF прокинеться. Граціозно відкриються вентиляційні отвори, плавно підніметься в робочу позицію сучасний перемикач поворотів з оздобленням Satin Black1, двигун зареве, і все це вдихне в вас передчуття швидкої їзди. 

ПРЕМІУМ-МАТЕРІАЛИ

Інтер’єр XF є уособленням розкішного салону. Для цього ми ретельно обирали шкіру та матеріали оббивки. Незалежно від того, віддаєте ви перевагу вуглецевому волокну чи горіховому шпону, вони чудово доповнять розмаїття шкіряних оббивок, а ваш XF завжди буде ідеальним на дотик і матиме довершений вигляд.

СИДІННЯ XF 300 SPORT

Спортивні сидіння з налаштуваннями у 14 положеннях мають контрастну подвійну жовту стрічку та логотипи 300 SPORT на підголівниках.

ДЕТАЛІ ДИЗАЙНУ

Довершена майстерність оздоблення сучасних матеріалів пропонує безліч варіантів оформлення інтер'єру XF. М’яка шкіра з подвійним швом, включаючи шкіру преміум-класу Windsor Grain, може комбінуватися та доповнюватися гладкими вставками зі шпону та якісними тканинами різноманітних кольорів.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

На етапі створення власної моделі XF, котра якнайкраще відповідатиме вашому смаку й уподобанням, ви можете обирати з-поміж багатьох видів комбінацій, високоякісних тканин та великої селекції шкір різних кольорів. Ви можете також помістити власний текст на ілюміновану поріжну накладку.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ КОМФОРТ/ПРОСТІР ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Інтер'єр салону XF — місце розкоші, вибору та чималого простору. Великий простір заднього сидіння та під ногами додають комфорту пасажирам. Ви можете змінити колір підсвітки інтер'єру залежно від настрою, щоб зробити атмосферу в салоні більш індивідуальною.

СВІЖЕ ПОВІТРЯ

Щоб покращити якість повітря, XF Sportbrake пропонує опціональну нову систему іонізації. За допомогою цієї системи повітря пропускається через іонізатор, який фільтрує та очищує повітряний потік, перш ніж він пошириться всередині кабіни. Система нейтралізує запахи, а також мінімізує бактерії та забруднення навколишнього середовища для більш приємного та здорового середовища всередині автомобілю.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ХВИЛЯ СВІТЛА

Надаючи ще більшого природного світла та легкості до інтер'єру, фіксований панорамний дах, доступний у якості опції XF Sportbrake, площею 1.6м2 — найбільший секційний скляний дах у своєму класі. Також є опція розсувного даху, яким можна відкрити та закрити світло рухом вашої руки, не відриваючи очей від дороги.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

Сучасний дизайн, що отримав нагороди, видатні динамічні характеристики і найсучасніша мультимедійна система залишають Jaguar XF поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

1Лише для автомобілів з автоматичною трансмісією.