Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА XF

XF пропонує універсальний простір, практичні характеристики та безпеку, відзначену 5 зірками у рейтингу Euro NCAP.

На ілюстрації: XF S Sportbrake з опціями (залежать від ринку).

ПРАКТИЧНІ ДЕТАЛІ

Універсальний інтер'єр дозволяє максимально підлаштувати XF до вашого способу життя. Його практичність та сучасні технології допомоги водію роблять кожну подорож простішою і більш розслабленою.

ACTIVITY KEY

Activity Key*, опція, що доступна лише для XF Sportbrake, помітно спрощує вам життя. Міцний та водонепроникний браслет допоможе вам насолоджуватися різними видами активної діяльності — від стрибків з парашутом до плавання, не припиняючи забезпечення вашого постійного доступу до машини в будь-який час. Традиційний брелок лишається в авто і, з міркувань безпеки, деактивується.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

ОПЦІЯ ДВЕРІ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ І БЕЗКОНТАКТНИМ ВІДКРИТТЯМ2

Двері багажного відділення з електроприводом і безконтактним відкриттям (Powered Gesture Tailgate*) надають вам доступ до багажника, навіть коли руки зайняті. Просто поставте ногу під один із задніх кутів автомобіля, і двері відчиняться або зачиняться автоматично.

*Опційна характеристика ( за наявності опції безконтактного відкриття Keyless Entry та Системи допомоги при паркуванні заднім ходом).

ВАНТАЖНИЙ ПРОСТІР

Універсальний інтер'єр XF Sportbrake розроблений відповідно до вимог вашого способу життя. Його багажник зі встановленими задніми сидіннями забезпечує 565 літрів простору. Склавши задні сидіння, ви створите простір довжиною в 2 метри та шириною майже 1 метр, що утворить 1675 літрів вантажного простору та значного простору для розміщення на підлозі.

XF Sportbrake не доступний для українського ринку.

Play Video

ВИСУВНА СИСТЕМА БУКСИРУВАННЯ

Опціональний електричний висувний буксир, розташований позаду бампера, надає довершеності привабливому вигляду. Затверджене навантаження причепа до 2 000 кг.

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Щоб зробити кожну подорож безпечнішою, XF надає ряд систем допомоги для водія. Використовуючи наші найновітніші технології InControl, цей набір функцій допомагає уникнути можливих зіткнень та давати раду у різних водійських ситуаціях.

УДОСКОНАЛЕНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ3

Ці системи роблять паркування в обмеженому просторі легшим, ніж будь-коли.  Датчики вимірюють простір і, якщо він підходить для автомобіля, допомагають XF самостійно здійснити точні маневри як для паралельного, так і для перпендикулярного паркування, у той час як водієві залишається лише контролювати педалі гальм і акселератора. У разі паралельного паркування спеціальна функція допомагає XF залишити місце стоянки. Застосовуючи датчики контролю мертвих зон, відповідна система здатна виявляти автомобілі під час руху заднім ходом, які знаходяться поза зоною видимості водія, вмикаючи звуковий сигнал і попередження на сенсорному екрані.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СЛІПИХ ЗОН ТА ВИЯВЛЕННЯ НАБЛИЖЕННЯ ТРАНСПОРТУ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ

Якщо ваша машина зафіксує інший вид транспорту чи сліпу зону, система the Blind Spot Monitor3 повідомить вас за допомогою попереджувального світла у відповідному зовнішньому дзеркал заднього виду. Система контролю сліпих зон3 допомагає запобігти зіткненню з іншим транспортним засобом у сліпій зоні під час зміни смуги руху і забезпечує подачу точно розрахованого крутного моменту, скеровуючи вас від авто, що наближається. Система3 виводить на екран попередження про автомобілі, що наближаються, коли ви здаєте назад, наприклад, виїжджаючи зі стоянки з обмеженим оглядом.

Завдяки сучасному дизайну, який здобув багато престижних нагород, а також видатним динамічним характеристикам та найсучаснішій мультимедійній системі, Jaguar XF у своєму сегменті — поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

 

1Тільки для XF Saloon.

2Опціональна характеристика (за наявності опції безконтактного відкриття Keyless Entry та Системи допомоги при паркуванні заднім ходом).

3Опціональна характеристика, наявність  та можливість встановлення залежить від країни продажу.