Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
skip.tertiary.navigation
bg-modelDisplay

БЕЗПЕКА XJ

Цілий ряд удосконалених систем безпеки та допомоги водієві створено для вашого захисту під час кожної подорожі.

XJ оснащений цілим рядом систем допомоги водію, які в поєднанні роблять керування легшим і безпечнішим, гарантують набагато більше, ніж сума вартості їх частин.

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ВСЕЛЯТИ ВПЕВНЕНІСТЬ

Яким би не було завдання, умови або середовище, ви можете бути впевненими, що XJ зробить максимум, аби підтримати й захистити вас і ваших пасажирів.

ФАНТАСТИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Потужніші та ефективніші повністю світлодіодні фари створюють винятково рівномірний світловий потік і світло, подібне до денного, дозволяє швидше розпізнавати предмети. Крім того, вони доступні з системою адаптивного освітлення, що працює у поєднанні з рульовим управлінням для покращення оглядовості під час проходження поворотів. Дуже доречною є також система автоматичного налаштування дальнього світла, яка автоматично перемикне режим фар, помітивши автомобіль, що наближається.

ДИТЯЧІ СИДІННЯ

Декілька дитячих сидінь, сумісних з XJ, вже доступні для того, щоб ваші діти подорожувати у безпеці. Від автокрісел для новонароджених до опорних подушок для дітей старшого віку. Всі сидіння легко кріпляться в автомобілі і легко чистяться.

БЕЗПЕКА

ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ

InControl Protect передбачає SOS Emergency Call (телефонний дзвінок у випадку надзвичайної ситуації), завдяки якому у разі потреби до вашого місцезнаходження прибудуть всі необхідні аварійні служби. Окрім того, система Optimised Jaguar Assistance передасть інформацію про ваше місцезнаходження та діагностичні дані у потрібну службу, щоб уникнути тривалих затримок впродовж вашої подорожі. Застосунок Remote Essentials дозволяє відстежувати показники вашого XJ з допомогою вашого смартфона. Наприклад, ви зможете перевірити рівень палива або перевірити, чи замкнули ви автомобіль.

XJ — це досконалий седан. Він поєднує в собі найсучасніші технології, динаміку спортивного автомобіля та ексклюзивну розкіш. Створіть свій ідеальний XJ, використовуючи наш конфігуратор.