Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

skip.tertiary.navigation

ПРО ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

Автоцентр «КИЇВ ЗАХІД», що входить до складу Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті», є офіційним дилером двох легендарних брендів - Jaguar та Land Rover.

 

Наприкінці березня 2012 року до великої родини Land Rover увійшов новий офіційний дилер - «КИЇВ ЗАХІД», розташований у Києві: Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа). А вже у березні 2014 модельний ряд сучасного дилерського центру, окрім розкішних автомобілів Land Rover, поповнився представниками культових спорткарів Jaguar.

 

 

За свою багаторічну історію автомобілі Jaguar Land Rover підкорили практично всі країни і континенти, даруючи своїм власникам захоплюючі пригоди, впевненість у будь-яких умовах і дійсно новий вимір швидкості.

Шанувальникам преміального британського бренду в автоцентрі JAGUAR КИЇВ ЗАХІД пропонують повний комплекс послуг (продаж нових автомобілів, післяпродажне обслуговування, оригінальні запчастини, аксесуари та зарядні станції для електроавтомобілів) і європейський рівень якості.

«Однією з ключових переваг нашого дилерського центру є те, що в одному шоу-румі площею 650 кв. м автолюбителі отримують можливість обрати позашляховик або елегантний седан бізнес-класу двох брендів із великою історією.  Jaguar Land Rover - це більше, ніж просто автомобілі. Особлива харизма та імідж роблять їх видатним явищем у сучасному автомобільному світі. Бути офіційним представником легендарного бренду - дуже відповідальна і почесна для нас місія. На сьогоднішній день в шоу-румі JAGUAR КИЇВ ЗАХІД представлені моделі Jaguar XF, Jaguar XЕ, Jaguar XJ, Jaguar F-Type та перший електрокар I-Pace.». 

 
 

Висококваліфікований персонал, новітнє обладнання, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта - у «КИЇВ ЗАХІД» продумано все до дрібниць, щоб вибір та покупка автомобіля були максимально комфортними. Окрім того, консультанти відділу продажів допоможуть підібрати найбільш оптимальну комплектацію автомобіля з урахуванням індивідуальних потреб і побажань Клієнта, а також готові надати відвідувачам вичерпну інформацію щодо модельного ряду, умов кредитування і страхування та інших послуг, що надаються компанією «КИЇВ ЗАХІД».


 

Двері JAGUAR КИЇВ ЗАХІД гостинно відкриті за адресою: Київ, Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа), 044 591 00 00.