Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИФІКУЄ УКРАЇНУ. АНОНСОВАНО ЦІНУ НА JAGUAR I-PACE ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ.
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-07-16T10:11:07+03:00
04 квітня 2018

JAGUAR I-PACE: ЕЛЕКТРИФІКУЄ УКРАЇНУ. АНОНСОВАНО ЦІНУ НА JAGUAR I-PACE ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ.

  • Jaguar I-PACE – від  2 192 000 гривень*
  • Приголомшливе втілення електричної продуктивності: повний привід, потужність в 400 к.с. і 696 Нм крутного моменту, прискорення від 0-100 км/год лише за 4,8 секунди.
  • Літій-іонного акумулятора потужністю 90 кВт вистачає на 480 км (WLTP-цикл).
  • Акумуляторна батарея автомобіля заряджається 0-80% за 40 хвилин за допомогою швидкого постійного струму (100 кВт) або від розетки за 15 хвилин для додаткового заряду на 100 км.
  • Рекуперативна гальмівна система забезпечує інтуїтивно зрозумілу керованість однією педаллю, що дозволяє максимально збільшувати ефективність та запас ходу.
  • Низка інтелектуальних технологій, які оптимізують роботу всіх систем автомобіля, зроблять ваш досвід керування винятковим.

 

 

Для українського ринку Jaguar I-PACE буде доступний у комплектаціях S, SE, HSE, First Edition. Вартість відповідних комплектацій становитиме:

Комплектація

Вартість, гривень*

Кросовер I-PACE S, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

 від 2 192 000 гривень*

Кросовер I-PACE SE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

 від 2 412 000 гривень*

Кросовер I-PACE HSE, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

 від 2 579 000 гривень*

Кросовер I-PACE First Edition, EV kWh  400 к.с., повний провід, АКПП

 від 2 861 000 гривень*

 

 

ЕЛЕКТРИЧНЕ ЖИТТЯ

Новий повністю електричний SUV Jaguar I-PACE стане неоціненним досвідом для свого власника. Електромобіль став доступним і практичним, як ніколи, завдяки своєму унікальному дизайну, досягненням у сфері акумуляторних технологій, а також  розширенню мережі електричних заправних станцій. Усе це сприяє тому, що володіння найбільш бажаним автомобілем у світі стало простим, комфортним, енергоефективним і привабливим для керування.

За допомогою сучасної літій-іонної батареї потужністю 90кВт/год, що містить 432 коміркові елементи, обрані завдяки високій щільності енергії та чудовому терморегулюванню, I-PACE забезпечує запас ходу в 480 км (цикл WLTP ).

Власники зможуть зарядити батарею від 0 % до 80 % всього за 40 хвилин, використовуючи швидке заряджання (100 кВт) постійного струму або додати ще 100 км запасу ходу лише за 15 хвилин. Ще один варіант - це заряджання вдома від 0-80% за допомогою настінного зарядного блоку зі змінним струмом (7 кВт). У I-PACE це забере/триватиме лише десять годин, що ідеально підходить для заряджання протягом ночі.

Набір оптимальних функцій та додатків для смартфонів позбавлять водія I-PACE зайвих турбот, будь-то моніторинг заряджання автомобіля з дому або перевірка наявності достатнього запасу ходу для подорожі. Наприклад, власники можуть автоматично оптимізувати температуру акумулятора, щоб максимально зберегти заряд, а потім нагріти або охолодити салон перед початком подорожі. Якщо ви використовуватимете електричну напругу для підігріву або охолодження автомобіля, коли він підключений до розетки, заряд акумулятора не буде витрачатись.

 

 

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

“ I-PACE - це справжній Jaguar, динамічний, орієнтований на водія, що дарує виняткові відчуття під час керування, маневрений і вишуканий. Завдяки технології із повним приводом та 400 к.с. наш перший електричний SUV забезпечує миттєве прискорення на всіх дорожніх поверхнях за будь-яких умов”, - зазначив  Майк Кросс, головний Інженер Jaguar.

Комбінація повного приводу, 400 к.с. та 696 Нм крутного моменту гарантує максимальну продуктивність. Миттєва реакція двигунів на акселерацію, що властива цьому електромобілю, дає Jaguar новий рівень продуктивності для позашляховика та разюче прискорення від 0-100 км/год всього за 4,8 секунди, на повному приводі із миттєвим і точним розподілом крутного моменту на всі чотири колеса, оскільки I-PACE постійно адаптує свій передній-задній баланс відповідно до дорожніх умов.

Із самого початку задуманий як високопродуктивний електромобіль, I-PACE забезпечує приголомшливу динаміку, повсякденну зручність і комфорт, з унікальним балансом керування, вишуканістю та контролем. Інженери розмістили акумулятор на максимально низькому рівні між осями, розподіливши вагу 50:50 та створюючи низький центр тяжіння, оптимізувавши рівновагу та зменшивши крен кузова. Ці невід'ємні переваги пов'язані з легкою, жорсткою алюмінієвою архітектурою електромобіля, яка забезпечує жорсткість кручення 36кНм/градус - найвищу з будь-яких Jaguar.

Додаткова пневматична підвіска з Adaptive Dynamics та система безперервного демпфування також забезпечують справжню спортивну маневреність і баланс I-PACE. Налаштування підвіски для автоматичного вирівнювання підтримує оптимальну геометрію, навіть якщо автомобіль повністю завантажений. У результаті пасажири та водій можуть насолоджуються високим рівнем комфорту, а підвіска забезпечує комбінацію поглинання удару та контролю кузова, що поводить себе стабільно та природно за будь-яких умов.

Інженери Jaguar замінили звичайне вакуумне гальмо з сервоприводом на підсилювач електромагнітного гальма I-PACE. Ця система забезпечує більшу гнучкість гальмівної системи під час поєднання відновлювального та традиційного механічного гальмування, що забезпечує стабільність і точність педалі у будь-яких обставинах.

Як бізнес, який несе відповідальність за свої дії, компанія Jaguar прагне до  більш чистого майбутнього та планує продовжити термін експлуатації батарей I-PACE з новими партнерами із вторинного перероблення та досліджень з відновлення енергонакопичувачів.

 

ВИПРОБУВАНО ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

Jaguar спроектував I-PACE таким чином, щоб він демонстрував виняткову продуктивність як у спекотному, так і в холодному кліматі, працюючи за температури до -40°C, що на 10°C нижче, ніж у звичайних електромобілів. Низький опір мікросхем, ізоляція акумулятора та сучасна система термічного управління гармонійно функціонують, щоб гарантувати, що I-PACE працюватиме за будь-яких умов.

За помірних температур акумулятор використовує кулер, щоб максимально підвищити енергоефективність. Охолоджувальна установка, пов'язана з основною системою кондиціонування автомобіля, активується лише за високих температур, щоб контролювати температуру елементів акумулятора та максимально збільшити потужність.

У холодних умовах тепловий насос допомагає підтримувати оптимальну температуру як для енергомодулів, так і в салоні. Він більш ефективний, ніж звичайні нагрівачі, оскільки  використовує енергію ззовні, а тепло продувається через інвертори та електроустановки, щоб нагріти кабіну, а не покладатися виключно на енергію від акумулятора, а також щоб збільшити запас ходу майже на 50 км  навіть морозною зимою.

 

 

ТЕХНІЧНІ ДАНІ JAGUAR I-PACE EV 400

Електричні двигуни

Конфігурація

Два синхронних електродвигуни з постійними магнітами; одноступенева трансмісія; концентрично з двигуном

Потужність КС (КВТ)

200 (147)

Крутний момент Нм

348

Загальна потужність системи к.с. ( кВт)

400 (294)

Загальний крутний момент системи  Нм

696

Силовий агрегат

Конфігурація

Двигун і коробка передач інтегровані на передню та задню вісь, електричний повний привід

Акумулятор

Конфігурація

90 кВт-год літій-іонна, рідинно-охолоджувальна, з комірковими елементами

Кількість елементів/модулів

432/36

Заряджання 0-100% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години)

12,9

Заряджання 0-80% через настінний зарядний блок з перемінним струмом 7 КВт ( години)

10

Заряджання 0-100% на станції 100 КВт (хвилини)

40

Шасі

Передня підвіска

Незалежна двоважільна підвіска

Задня підвіска

Integral link

Діаметр переднього гальма (мм)

350 (вентильований)

Діаметр заднього гальма (мм)

325(вентильований)

Ресори

Пневматичні  або циліндричні

Амортизатори

Зі змінною жорсткістю або інерційним демпфіруванням

Кермо

Рейкове або електромеханічне

Розміри

Довжина (мм)

4682

Ширина з розкладеними/складеними дзеркалами (мм)

2139/2011

Висота (мм)

1565

Колісна база (мм)

2990

Колія передніх коліс (мм)

1624-1643

Колія задніх коліс (мм)

1647-1663

Вага: ЕС без завантаження (кг)

Від 2208

Вага: DIN (кг)

Від 2133

Об'єм багажного відділення (літри)

656 плюс 27 (спереду під капотом)

Ходові характеристики та запас ходу

 

0-100 км/год ( сек.)

4,8

Максимальна швидкість (км/год.)

200

Запас ходу (у циклі WLTP)

До 480 км


За додатковою інформацією звертайтесь:
Офіційний дилер Jaguar Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа)
(044) 591 00 00

 

*Вартість автомобіля розрахована за курсом, указаним на jaguar-vidi.com, станом на 23.03.2018 року.