Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

НОВИНИ КИЇВ ЗАХІД

ВЖЕ У ЧЕРВНІ ВІДКРИТТЯ JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-06-18T11:34:27+03:00
07 травня 2018

ВЖЕ У ЧЕРВНІ ВІДКРИТТЯ JAGUAR LAND ROVER КИЇВ ЗАХІД

Дорогий шанувальнику Jaguar Land Rover, раді повідомити тобі про відкриття нового концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Захід. Уже на початку червня ми вітатимемо тебе за новою адресою: Київ, Кільцева дорога, 1 (поряд автостанція «Теремки»)

 

Наш інноваційний автосалон збудований відповідно до новітньої концепції дилерських центів ARCH CI, що дозволить тобі поринути у світ розкішних британських автомобілів та відчути новий рівень сервісу.

 

Jaguar Land Rover Київ Захід стане втіленням глобальної філософії брендів. Відтепер площа нашого автосалону становитиме близько 3 тисяч м2. У просторому шоу-румі буде представлено по 7 автомобілів кожного бренда, тому знайомство з нашими автомобілями стане ще більш приємним.

 

Оскільки ми стаємо єдиним дилером Jaguar та Land Rover у Києві, то збільшуємо вдвічі кількість підйомників на сервісній станції, де преміальні автомобілі цих брендів обслуговуватимуть кваліфіковані механіки, майстри та електрики з високим рівнем професійної підготовки, що відповідає стандартам бренда та вимогам виробника. 

Відтепер автомобіль на обслуговування передається безпосередньо в приміщенні, а не на вулиці. Ця унікальна концепція створена тільки для Jaguar Land Rover. Як це відбувається? Завітай до нас та дізнайся про це сам.

Ми створили спокійну та затишну лаунж-зону з автентичним дизайном, де ти можеш зручно розташуватися та пригоститися різноманітними напоями та наїдками, очікуючи свій автомобіль з обслуговування.

 

Для твого автомобіля в салоні представлена студія персоналізації з широкою палітрою зразків фарбування автомобілів, додаткового обладнання та аксесуарів. Не проходь повз неї: можливо, щось приглянеться.

Завітай до нашого нового дилерського центру Jaguar Land Rover Київ Захід уже на початку червня та переконайся в новому рівні обслуговування.

Час роботи нашого автосалону:

Відділ продажів
ПН-СБ: 09:00 – 20:00
НД: 10:00 – 18:00

Відділ післяпродажного обслуговування
ПН-СБ: 8:00 – 20:00
НД: 10:00 – 18:00

Наша компанія може запропонувати тобі наступні супутні послуги:

- оформлення автомобіля в лізинг
- оформлення автомобіля в кредит
- trade-in (обмін автомобіля з доплатою)
- послуги страхування автомобіля
- послуги постановлення на облік

З повагою, команда Jaguar Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1 (поряд автостанція «Теремки»)
044 591 00 00