Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

skip.tertiary.navigation
ВИГОДИ НА СЕРВІС ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ СЕРВІСУ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-12-28T09:24:41+02:00

ВИГОДИ НА СЕРВІС ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ СЕРВІСУ

Офіційний сервісний центр Jaguar Land Rover Київ Захід цінує кожного клієнта, уважно ставиться до кожного Вашого звернення і докладає максимум зусиль для вирішення поставлених завдан. Працювати з нашим сервісним центром просто, комфортно і вигідно!

Для того, щоб власники автомобілів Jaguar та Land Rover, які раніше не обслуговувались у сервісному центрі Jaguar Land Rover Київ Захід, переконалися у високому професіоналізмі та фаховій компетентності наших співробітників, ми надаємо знижку в розмірі 20% на роботи.

Сервісний центр Jaguar Land Rover Київ Захід оснащений сучасним обладнанням  відповідно до стандартів британського виробника Jaguar Land Rover і надає повний комплекс ремонтних і діагностичних послуг.

Окремої уваги заслуговують фахівці сервісного центру, які мають багатий досвід роботи з технічного обслуговування автомобілів преміум-класу. А завдяки регулярному навчанню й атестації у виробника вони  постійно підвищують свою кваліфікацію, відповідно до найвищих світових стандартів.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що кожен клієнт стає учасником Програми Лояльності, за якою отримує найвигідніші умови обслуговування.

Будемо раді бути корисними для Вас!

Чекаємо Вас за адресою: Київ, Кільцева дорога, 1-А

Мітка на карті: https://goo.gl/maps/9oXxQeAoL7u

Телефон для довідок: (044) 591 00 00

*Знижки по картках Програми Лояльності не надаються. Акція діє в офіційному сервісному центрі Jaguar Land Rover Київ Захід до 31.12.2020 року.