Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

skip.tertiary.navigation
НЕЙМОВІРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ JAGUAR F-TYPE!
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2019-01-08T16:07:27+02:00

НЕЙМОВІРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ JAGUAR F-TYPE!

F-TYPE - потужний, маневрений та абсолютно неповторний. Справжній спортивний автомобіль Jaguar. Він досягає помітки в 100 км/год лише за 5,1 секунди. А гальмівні системи гарантують впевненість, почуття повного контролю і незмінно високу керованість авто.

ШВИДКИЙ ТА КЕРОВАНИЙ

Легкий і міцний алюмінієвий корпус F-TYPE — бездоганна платформа для спортивних автомобілів. Вона забезпечує точне управління підвіски на подвійних важелях, надаючи максимальний контроль під час керування, і відмінно поєднується з високопотужними двигунами F-TYPE. Разом вони вирізняються винятковим співвідношенням потужності до маси і крутного моменту до маси, які є визначальними критеріями динаміки спортивних автомобілів. 

Офіційний дилер Jaguar Київ Захід пропонує Вам неймовірно вигідні умови на купівлю Jaguar F-Type 2016 модельного року в наявності. Деталі за телефоном: (044) 591 00 00 або ж завітайте до нашого автосалону за адресою: м. Київ, Кільцева дорога, 1-А.


JAGUAR F-TYPE

КОМПЛЕКТАЦІЯ: BRITISH DESIGN EDITION Coupe
ДВИГУН: 3.0L V6 380PS
КОЛІР КУЗОВА: Caldera Red
КОЛІР САЛОНУ: Jet із стрічкою Red
ПРИВІД: Повний
ТИП ПАЛЬНОГО: Бензин
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ: 130 600 €
СПЕЦЦІНА: 80 600 €
ВАША ВИГОДА: 50 000 €

 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ


*
Усі ціни в Євро, включаючи ПДВ. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за валютним курсом на день здійснення оплати, який відображується на веб-сайті: https://jaguar-vidi.com/. Автомобіль у салоні може відрізнятися від зовбраженого на фото. Дана інформація потребує уточненння у консультантів.