Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

skip.tertiary.navigation
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ НА JAGUAR XJ*
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-10-12T12:51:34+03:00

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ НА JAGUAR XJ*

XJ — це новий погляд на розкішний автомобіль. Це виняткове поєднання краси, розкоші та потужності. Автомобіль вражає своєю маневреністю та дарує абсолютно нові враження від динамічного керування. Салон ніби спеціально створений для пасажира. Пасажир зможе повністю розслабитися в дорозі, адже в салоні для нього передбачено достатньо простору.

Офіційний дилер Jaguar Київ Захід пропонує Вам неймовірно вигідні умови на купівлю Jaguar XJ в наявності. Деталі за телефоном: (044) 591 00 00 або ж завітайте до нашого автосалону за адресою: м. Київ, Кільцева дорога, 1-А.


JAGUAR XJ

 
КОМПЛЕКТАЦІЯ: Portfolio LWB
ДВИГУН: 3.0 340 к.с.
КОЛІР КУЗОВА: Ultimate Black
КОЛІР САЛОНУ: Jet/Ivory, Quilted - Portfolio
ПРИВІД: Повний
ТИП ПАЛЬНОГО: Бензин
ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ: 129 040 €
СПЕЦЦІНА: 89 480 €
ВАША ВИГОДА: 39 560 €

 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ


*
Усі ціни в Євро, включаючи ПДВ. Остаточна вартість конкретної моделі автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання автомобіля та залежить від моделі та комплектації автомобіля. Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля у Євро, при цьому остаточна вартість розраховується за валютним курсом на день здійснення оплати, який відображується на веб-сайті: https://jaguar-vidi.com/. Автомобіль у салоні може відрізнятися від зовбраженого на фото. Дана інформація потребує уточненння у консультантів.