Skip primary navigation
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

JAGUAR КИЇВ ЗАХІД

skip.tertiary.navigation
СЕДАНИ JAGUAR НА СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ
JAGUAR КИЇВ ЗАХІД
2018-11-05T15:41:13+02:00

СЕДАНИ JAGUAR НА СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ

Саме зараз Jaguar XF та Jaguar XE на спеціальних умовах придбання.

Jaguar XE від 870 000 гривень* 

Jaguar XF від 1 060 000 гривень* 

 

Jaguar XF - неповторне поєднання стилю та ідеї досконалості, втілених в кращих традиціях дизайну, динаміки і витонченості, сформованих за майже століття бренду на ринку.

Цей автомобіль бізнес-класу одночасно потужний і витончений. XF сповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, динаміку та інформаційно-розважальні технології.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати,  а також низький рівень викидів СО2, до 104 г/км.

XF пропонує унікальну систему інтелектуального повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR), доступних для бензинових і дизельних моделей, що дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов.

Живи на повну з Jaguar XF.

 

Jaguar XE — це виняткове поєднання технологій, дизайну та динаміки, яке встановлює нові стандарти у світі автомобілів.

Із XE немає нудних подорожей чи невиразних спогадів - цей седан заряджає своєю енергією, хижак що мчить на зустріч світанкам та заходам. Лише маленьке натискання на педаль газу і він пронинує повітря обганяючи сам вітер. Компактний седан із динаміним характером підкорить сердця шанувальників спорткарів та швидкості.

8-ми ступінчата автоматична трансмісія XE вирізняється високою чутливістю, плавністю та точністю роботи. Вона забезпечує швидке перемикання передач та доповнює неймовірний динамічний характер XE.

Маючи коефіцієнт опору на рівні 0.26, ХЕ немовби пронизує повітря, щоб досягти кращої ефективності та економічності. Лінійка двигунів догодить водіям із будь-яким стилем керування – прагнете ви відчути захват від агрегату V6 із нагнітачем, здатним розвивати швидкість у 250 км/г, чи цінуєте низький рівень викидів СО2, що складає лише 99 г/км із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 163 к.с.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ

Переглянути Автомобілі в наявності.

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь консультантів за телефоном: (044) 591 00 00 або ж завітайте до автосалону Jaguar Київ Захід за адресою: м. Київ, Кільцева дорога, 1-А.

*Вартість автомобіля вказана для моделей Jaguar XF у пакетній комплектації Pure із 2-літровим бензиновим двигуном i4 та для моделі Jaguar XE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобілів в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки на модель Jaguar XF станом на 10.10.2018 року еквівалентний 8 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті www.jaguar-vidi.com. Розмір знижки на модель Jaguar XЕ станом на 10.10.2018 року еквівалентний 7 900 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті www.jaguar-vidi.com. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість автомобіля та розмір вигоди необхідно уточнювати у офіційного дилера Jaguar.

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до найближчого офіційного дилера Jaguar.

Строк дії пропозиції з 1 до 31 жовтня 2018 року.